חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

AIG זוכה בפרס ההשקה המנצחת של איגוד השיווק לרבעון הראשון

AIG זוכה בפרס ההשקה המנצחת של איגוד השיווק לרבעון הראשון

AIG היא הזוכה  בפרס "ההשקה המנצחת" של איגוד השיווק הישראלי. ועדת החדשנות של איגוד השיווק הישראלי בחרה את הזוכה בפרס ההשקה המנצחת לרבעון הראשון של שנת 2019 על מהלך ההשקה של: AIG - AIG LOW COST.

מתוך נימוקי השופטים: שוק ביטוחי הרכב בישראל הוא שוק תחרותי מאוד, שבמהלך השנה האחרונה עבר טלטלה חזקה שבאה לידי ביטוי בפרסום ישיר לקהל של חברות מסורתיות שעד כה לא פעלו בשוק זה, בשינוי בהתנהגות הצרכן - שמעוניין במוצר המותאם אישית לצרכיו, ובלגיטימציה שמקבל עולם ה" לואו קוסט" - אשר מתחיל להתפתח לתחומים חדשים ויוצא מעולמות התיירות והתעופה.

 על רקע שינויים אלה, משיקה AIG את השירות AIG LOW COST ומאפשרת לצרכן הישראלי, לראשונה בישראל, לבחור מבין מגוון מסלולים כמה לשלם ועל מה לשלם בביטוח הרכב, וכל זאת על פי הרגלי הנהיגה שלו.

החדשנות בביטוח ה-LOW COST של AIG היא בראש ובראשונה, הבאת מודל ה"לואו קוסט" משווקים שונים אל תוך שוק ביטוח הרכב, מודל שאף מותג לא השתמש בו. הפעילות השיווקית שליוותה את המהלך באה לידי ביטוי בפרסומת טלוויזיה חדשה והומוריסטית בכיכובו של הפרזנטור מריאנו אידלמן, בשילוט חוצות, בתשדירי רדיו, בפעילות בדיגיטל ובסרט HOW TO, אשר מקיף את כל המידע שהצרכן צריך אודות השירות החדש. התוצאה לא איחרה להגיע - ההשקה של AIG הייתה כל כך מוצלחת, עד שמעבר לכך שהניעה את השוק להשיק מוצרים בעלי ערך לצרכן, היא יצרה קטגוריה חדשה של "ביטוחי לואו קוסט" בהובלתה. כמו כן, המהלך יצר גידול בביקוש לביטוחי רכב של AIG (עלייה של 10% בכל חודש מאז השקת המהלך בפברואר 2019). המהלך זכה לתהודה רבה ולסיקור רב והרפורמה חייבה את המתחרים להציע מסלולים זהים ל-AIG.

מאיגוד השיווק הישראלי נמסר: "השקת שירות AIG LOW COST הוכיחה כיצד השקה מוצלחת אחת, המבוססת על חדשנות ומקוריות, מייצרת ערך ללקוחות וערך לחברה ומצליחה לבדל אותה, ולמעלה מזה - לשנות את הערך המוצע לצרכן בשוק שלם. אנו שמחים להמשיך ולבחון השקות מוצלחות, ושמחים אף יותר להכריז בכל רבעון על ההשקות המנצחות".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד