חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת אלוני העניקה חסות ועיצוב לבית האח הגדול

צילום: אסף לוי

חברת אלוני, המתמחה בייבוא ושיווק של המותגים המובילים בתחום הריצוף, העניקה חסות ל"בית האח הגדול" שתעלה בערוץ 13.

 

במסגרת החסות מוצגות קולקציות מוצרי אלוני לעיצוב הבית כולו, בין היתר: אריחי חיפוי, ריצוף וכלים סניטריים לעיצוב כל חללי הבית והחוץ כולל: מטבח, כניסה לבית, שירותים, חדר רחצה, חצר, פינת עישון ועוד. הקולקציה מציעה אינטרפטציה מרהיבה המשלבת בין אלמנטים דרמטיים, אלגנטיים מאוד ובין צבעוניות קלילה יותר, רעננה המסמלת את האביב הממתין בסוף העונה.

 

לדברי טלי לוין מנכ"ל חברת אלוני: "האח הגדול הוא פרויקט לא סטנדרטי – לא ברמת תמהיל המוצרים, לא ברמת לוחות הזמנים ולא ברמת הליווי הצמוד הנדרש הכולל תיאומי אספקות, ביקורים בשטח וליווי של הצוות המתכנן והמבצע. ההתנהלות בתוך הפרויקט מעידה על יכולתה של אלוני להתנהל גם מול לקוחות שמחפשים דברים מיוחדים מעבר למיינסטרים, אם זה הקולקציות המגוונות והמקוריות שאלוני מציעה, או בזמני אספקה לא שגרתיים.

 

 הקונספט שמאפיין את בית האח בעונה הקרובה דרש התאמה של מוצרים בעלי צבעוניות עזה, לא סטנדרטים וזה מקביל לרצונות המשתנים של לקוחות הרשת שמבקשים לתרגם חזון עיצובי חלומי לכדי מציאות בשטח.

 

לדבריה: "האח הגדול הוא פרויקט מורכב בכל פרמטר והאתגר שהוא הציב אפשר לאלוני לחשוף את אופי ההתנהלות של החברה, שמאפיין את היומיום שלה מול לקוחות אדריכלים ומעצבים בסקטור הפרטי ומול פרויקטים מסחריים. הראיה האסטרטגית של מתן מענה לכל כמיהה, חלום או פנטזיה עיצובית של לקוח, דורשת מאיתנו להקפיד על קולקציות לא שגרתיות ולייצר נגישות וגמישות שיאפשרו לנו לעמוד בהצלחה גם בפרויקט המורכב ביותר. הגישה הזאת מבדלת את אלוני בשוק המקומי, ושיתוף הפעולה עם האח הגדול היא הזדמנות להמחיש אותה הלכה למעשה. על אף שמדובר בפרומט טלוויזיוני, בית האח הגדול היה מבחינת אלוני פרויקט לכל דבר וכל חלל מציג את הפתרון המושלם לצרכים. "

 

לדברי ענת פרץ דוידי מנהלת השיווק בחברת אלוני: " ההחלטה של חברת אלוני להיכנס לשיתוף פעולה עם פורמט הריאליטי הטלוויזיוני, 'האח הגדול', התבססה על האתגר האסטרטגי שמציבה לעצמה החברה, בו השמים הם הגבול התחתון. אנו מובילים פרויקטים מורכבים ביותר, שכוללים לוחות זמנים מאתגרים, התאמה מורכבת של מוצרים שדורשים מערך שירות מיומן שיתמוך את התהליך. הבחירה באח הגדול אפשרה לנו להביא את היכולות הללו לידי ביטוי"

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד