חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יד שרה 'לא משאירה אותם לבד'

ארגון המתנדבים הגדול בישראל, יד שרה, יוצא בקמפיין חדש במטרה לחבר ללא עלות, כל אדם מעל גיל 70 שאינו מתגורר בקרבת ילדיו, למוקד החירום הרפואי של יד שרה ולקבל בחינם חיישן נפילה חדשני.
אילוסטרציה באדיבות יד שרה (הגדל)
אילוסטרציה באדיבות יד שרה


היקף המהלך שנעשה בשותפות עם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים  נאמד בכ-12 מיליון שקלים.


יד שרה אשר חברה עם פרוץ הקורונה למשרד העבודה, הרווחה והשירותים הקהילתיים בראשותו של השר איציק שמולי וחיברה אלפי קשישים עריריים ללא כל עלות- לשירותי המצוקה  של יד שרה, מרחיבה את המהלך ותחבר מעתה כל אדם מעל גיל 70 שילדיו אינם מתגוררים בקרבתו לחיישן נפילה  ולמוקד החירום הרפואי של יד שרה.

בקמפיין שותפים: יפה אפרתי תקשורת ומשרד הפרסום ראובני פרידן, ובקידום הקמפיין מסייעים הסטארט אפ HUMANZ המנהל קמפיינים באמצעות משפיענים בעזרת מערכת ייחודית וחכמה, וסוכנות הפרסום כוורת בבעלותו של עמרי אימבר- המספקת שירותי תוכן ובאז דיגיטלי באמצעות מובילי תוכן ופעילויות בקבוצות אורגניות.

 

***

יד שרה , אשר נוסדה ע"י הרב אורי לופוליאנסקי בשנת  1976  חרתה על דגלה את השאיפה לספק לכל אחד את מעטפת הבריאות המושלמת בחיק המשפחה והקהילה התומכת, והיא כיום ארגון המתנדבים הגדול בישראל.

 

יד שרה מספקת  מגוון שירותים לציבור הרחב, החל מהשאלת ציוד רפואי, מוקד מצוקה, מחלקת אשפוז בית, שירות הסעות למוגבלים בתנועה, מרכזי שיקום מרפאת שיניים ניידת ושירותים נוספים. יד שרה מסייעת במגוון שירותי הסיוע שלה, לכ-720,000 ישראלים מידי שנה. ליד שרה למעלה מ-7,000 מתנדבים- 24 מחלקות סיוע שונות, הפרושים ב-119 סניפים ברחבי הארץ .יד שרה, חברה במועצה כלכלית- חברתית. 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד