חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קרי אוטיס, כוכבת הסרט סחלב פראי, נבחרה להוביל את קמפיין הפרסום של רשת האופנה אשה אשה לחורף 2005

רשת האופנה אשה אשה בחרה בדוגמנית שחקנית קרי אוטיס, כוכבת הסרט סחלב פראי, להוביל את קמפיין הפרסום של הרשת לחורף 2005, בתמורתו קיבלה אוטיס כ-50,000$. הקמפיין, באמצעות משרד הפרסום אופטימום, בהיקף של כ-250,000$ כולל שילוט חוצות על פני כ-2000 שלטים, מודעות ופעילות קד"מ.

ישראל ממו, מנכ"ל רשת אשה אשה: "קרי אוטיס נבחרה להוביל את קמפיין אשה אשה בשל המסר החיובי שהיא מייצגת בנושא הדימוי הנשי, המעביר את הרעיון שיופי אינו תלוי במידה שאשה לובשת אלא בסגנון אישי, קסם ודרך חיים ללא פשרות. המסר שלנו בקמפיין הוא שכל אשה צריכה לחיות בשלום עם משקלה, להרגיש מצליחה, סקסית ונחשקת, גם אם היא לא במידה 36".

קרי אוטיס , נולדה ב-1968 בסן פרנסיסקו, קליפורניה והחלה לדגמן כבר בגיל 14. את הפריצה הראשונה שלה לתודעה היא רשמה בהופעה על שער ה-ELLE הצרפתי ואחריו הוחתמה לקמפיינים גדולים של קלווין קליין ו-GUESS. את פרסומה הגדול היא חייבת ללא ספק לסרט "סחלב פראי" מ-1990, בו כיכבה לצד מיקי רורק, שנודע בתור הילד הרע של הוליווד.

לאחרונה כיכבה אוטיס בקמפיינים בולטים למרינה רינאלדי (מבית מקס מארה), לבית האופנה האיטלקי צ"רוטי, לבית האופנה בלו מרין ולג"סיקה לונדון. בימים אלה מככבת אוטיס על שערי המגזינים המובילים באירופה: מרי קלייר ספרד אוקטובר 04, מרי קלייר צרפת נובמבר 04, ווג איטליה וסטייל בדצמבר הקרוב.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד