הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אתר לחיפוש קשרים

14/11/2012

אתר חדש מתבסס על ההנחה שרוב הסיכויים שיש בין החברים של כל אחד, או בקרב החברים של החברים, אדם שיוכל לסייע בבקשות שונות. האתר בשם INREECH מאפשר לערוך חיפוש של מקצועות, בעלי תפקידים וחברות בתוך קבוצת חברים הקשורה אליך או אל חבריך. החיפוש באתר יסייע לך למצוא את איש המקצוע הכי קרוב אליך באמצעות החברים שלך.

 

"הרעיון נולד לאחר מספר התנסויות שליליות מול חברות גדולות ומוכרות שלא החכימו להקשיב ללקוח הקטן ולהבין באמת את הבעיה", מספר אלירן שחר, יזם האתר, "ההתנסות השלילית הזו הולידה כמה מסקנות חשובות: קשרים קרובים ורחוקים בתוך חברות, גופים, נותני שירותים מסייעים לפתירת בעיות וקיצור זמן באופן משמעותי, כמובן שרוב האנשים יעדיפו לקבל שירות מאדם שהם מכירים. עובדה: אנחנו מכירים יותר אנשים בחברות וארגונים ממה שנדמה לנו, או ממה שאנחנו מסוגלים לזכור לבד".

 

מה שהיה חסר לאזרח כדי לנצל את הקשרים הקיימים האלו שהוא לא מכיר, זהו כלי חכם שידע להגיש לו את המידע ויאפשר לו לבצע חיפוש באותו מאגר קשרים. וזה הפתרון שאתר אינריץ מספק"

 

לדברי שחר, אתר INREECH הוא היחיד שמבצע את פעולת הקישור בין האזרח לבעלי תפקידים שונים: "אתר אינריץ שונה מאתרים כמו פייסבוק ולינקדאין, הוא מעין הכלאה פשוטה וממוקדת מאוד של הרעיון כלומר: באתר אינריץ ישנה קהילה שבאה לידי ביטוי בקשרים בין אנשים (משפחה, חברים, מכרים....), בנוסף לקשרים האלו ישנה לכל אדם הגדרת תפקיד, ידע או עיסוק בכל תחום שיכול לעלות על הדעת.

 

השילוב של השתיים מאפשר ליצור קהילת חברים מקושרים שיכולה לעזור האחד לשני באין סוף מקרים. מעזרה כללית ועד לחיפוש שירות מספק שירות מקושר. הייחודיות של אינריץ הינה שהוא עושה את כל זה עבור האוכלוסייה כולה ולא למגזר עסקי כזה או אחר, כלומר לכל אדם באשר הוא, ללא קשר לעיסוקו, יכול להירשם ולמצוא פתרון באתר".

 

מאחורי המיזם החברתי, מקצועי החדש, עומד אלירן שחר 33, יזם אינטרנט שהגיע מתחום האתרים (עומד בראש RightClick משנת 2003) ואט אט עבר להקמה וניהול מיזמים בעולם האינטרנט המתפתח. זהו המיזם הרביעי ששחר מקים והראשון שפונה לכלל האוכלוסייה בשירות חופשי.

אלירן שחר הביע אמון שאתר אינריץ שמתחיל בישראל וממשיך במספר מדינות בחו"ל, יגייס לשורותיו בחצי השנה הראשונה מאות אלפי חברים בארץ ובעולם.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד