הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

האיחוד האירופי בשיווק דיגטילי: צ'ט עם נציג בכיר באיחוד

7/05/2013

משלחת האיחוד האירופי בישראל פותחת את שעריה הדיגיטליים, כחלק מהרצון לייצר שיח פתוח עם הגולשים הישראליים. מוקד הפעילות הינה מפגש אינטרנט חי עם שגריר האיחוד האירופי, אנדרו סטנדלי, שיענה לשאלות גולשים בעמוד הפייסבוק של משלחת האיחוד האירופי בישראל.

במסגרת הצ'אט, יוזמנו הגולשים להעלות שאלות שונות הקשורות בתחומי פעילותו של האיחוד. המפגש יתקיים ביום רביעי, 8 במאי, בשעה 13:00. ניתן להיכנס לצ'ט באמצעות לחיצה על הלינק הבא: https://www.facebook.com/events/136139283239895/.

המפגש האינטרנטי מתקיים לרגל יום אירופה שיחול יום לאחר מכן, ב-9 במאי. יום אירופה נקבע לרגל הצהרתו של שר החוץ הצרפתי רוברט שומאן דאז, שפורסמה ב-9 במאי 1950. בהצהרתו, הציע שומאן להקים את קהילת הפחם והפלדה האירופית, שבהתאם לחזונו, התרחבה עם השנים והפכה להיות לאיחוד האירופי. יום זה מוקדש במדינות החברות באיחוד לאירועים וחגיגות, שמוקדשות לקירוב בין העמים השונים שמרכיבים את האיחוד.

השגריר אנדרו סטנדלי, יליד בריטניה, החל לשמש בתפקידים שונים באיחוד האירופי החל משנת 1986. הוא משמש כשגריר האיחוד בישראל החל משנת 2009.  לדברי דיוויד קריס, מנהל קשרי העיתונות במשלחת האיחוד האירופי לישראל, "מטרת הצ'ט היא יצירת קשר ישיר ובלתי אמצעי בין הנציג הבכיר ביותר של האיחוד האירופי בישראל לבין הציבור בישראל, כשאנחנו פתוחים לענות לכל שאלה שתישאל מצד הגולשים. אנו רוצים באמצעות הצ'ט ודברים נוספים שאנו עושים בדף הפייסבוק שלנו, להעמיק את הקשר בין האיחוד האירופי לציבור הישראלי".

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד