הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אתר תוכן חדש המציע מגוון תכניות רשת קצרות

28/05/2013

אתר תוכן חדש הושק הבוקר בישראל -  BIMKOM.TV. מדובר באתר תוכן היוצר, מפיק ומצלם תכניות קצרות ומקוריות לאינטרנט ולסמארטפון. האתר, שנולד מתוך חדוות יצירה ורצון ליצור אלטרנטיבה תכנית, מהווה גם פלטפורמה ליוצרים שונים שהמשותף לכולם הוא הצורך להביע, להתבטא ולהיות עם חופשי בארצנו. כל התכניות באתר ללא יוצא מן הכלל צולמו באייפונים ובאיי פדים באדיבות חברת Orange.

השותפים במיזם - הבמאי והמפיק רועי ורנר, השחקן והמגיש ירון ברובינסקי ואיש הקריאטייב אדם בני - מאמינים שעם רעיון טוב, מוטיבציה ואייפון - אפשר לעשות דברים טובים וראויים.

האתר החדש עתיד להתרחב ולהכיל תכנים נוספים. מלבד הפקות מקור נוספות, החזון של יוזמי האתר הוא לאפשר ליוצרים באשר הם להפיח חיים ברעיונות שלהם ולגרום להם לראות אור.

בימים אלה מנהלת הקבוצה מגעים עם מגוון יוצרים משוק הטלוויזיה והאינטרנט המקומי ומזמינה יוצרים צעירים ו-וותיקים כאחד לקחת חלק באתר.

כמו כן, נבחנת האפשרות להציע סרטים ישראלים לצפייה בתשלום, לפי המודל שבו הופץ סרטם של רועי ורנר וירון ברובינסקי "2 בלילה".

בין התכניות החדשות שעלו:

במסגרת סדרת הראיונות החדשה ״שנקין פינת הגלבוע״, ירון ברובינסקי חוזר לדמותו הנוירוטית עמה פרץ לתודעה הציבורית - יותם בל. מדובר בפורמט של ראיונות עומק בני חמש דקות, בניצוחו של האיש שאינו מכיר את המושג טקט ולא מפחד לשאול את אורחיו הכל כולל הכל. התכנית מצולמת בפורמט ייחודי של 3 אייפונים ו 2 ממדים.

בפרק הראשון: דביר בנדק מדבר על הכל.

בין האורחים הנוספים: שמואל וילוז׳ני, אורי גוטליב, חנוך דאום, אפרת גוש, אפרת אברמוב, קובי פרג׳, יוסי מרשק ועוד.

התכנית "כדורגלנים קוראים שירה" – כשמה כן היא: שירה עברית מוקראת ע"י כדורגלנים עבריים. בפרק הראשון קפטן האלופה, שרן ייני, מקריא את "לבי במזרח" של יהודה הלוי. מקריאים נוספים: עמרי אפק, ברק לביא ועוד.

בתכנית "האודישנים" שחקנים נבחנים לתפקידים של נבחרי ציבור, ע"י ציטוט טקסטים אמיתיים של נבחרי הציבור, טקסטים שקשה להאמין אבל הם אשכרה נאמרו ע"י נבחרי הציבור. בפרק הראשון: נתי קלוגר נבחנת לתפקיד מירי רגב. בין הנבחנים הנוספים: ישי גולן, נטע גרטי, תמר קינן ועוד.

מה זה נבדל? מה זו עפיצות? מה זו איגרת חוב? מה ההבדל share ל like?

'מתומתמת' בהגשת השחקנית מעיין לאוב הינה תכנית אירוח קצרה במסגרתה מארחת לאוב בכל פרק מומחה אחר המספק תשובות שאתם חייבים לדעת לשאלות שלא העזתם לשאול. בפרק הראשון איתן לשם מסביר פעם אחת ולתמיד מה זה נבדל. בין הפרקים הנוספים: חנה פרי-זן על בורסה, רוני ססלוב על יין, גיא דיין על רשתות חברתיות ועוד.

בנוסף, מציע האתר לצפייה גם קטעים נבחרים מעברו הנבחר של יותם בל כמבזקן חדשות וכחזאי "היום שהיה".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד