הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Wix.com מודיעה על הגשת הודעת רישום פומבית להנפקה ראשונה לציבור

2/10/2013

Wix היא פלטפורמה מובילה לפיתוח נוכחות אינטרנטית מקצועית, עם למעלה מ-38 מיליון משתמשים רשומים בעולם. תפיסתה של Wix היא שרשת האינטרנט צריכה להיות נגישה לכל, לא רק כצרכני תוכן פאסיביים אלא כתורמים ויצרנים של תוכן. Wix מאפשרת לכל משתמשיה, בכללם יזמים, עסקים קטנים, ארגונים ועצמאיים, ליצור בעצמם נוכחות אינטרנטית דינאמית, ללא צורך בקוד או ידע טכני קודם, בה משולבות אפליקציות ושירותים מתקדמים. החברה מונה למעלה מ-400 עובדים במטה החברה בתל אביב ובסניפיה בניו יורק, סן פרנסיסקו ודנייפרופטרובסק.

 

 

Wix.com, הפלטפורמה המובילה לפיתוח נוכחות אינטרנטית מקצועית, הודיעה היום על הגשת הודעת רישום פומבית לרשות ניירות הערך בארה"ב ("ה- SEC") בנוגע להנפקה ראשונה לציבור של מניותיה הרגילות. מספר המניות שימכרו בהנפקה וטווח המחירים להנפקה המוצעת טרם נקבעו. כמו כן, הגישה Wix בקשה לרישום מניותיה הרגילות למסחר בבורסה לניירות ערך של ניו-יורק (NYSE) תחת הסימול "WIX".

 

הודעת הרישום בנוגע למניות החברה הוגשה ל- SEC, אך טרם נכנסה לתוקף. מניות החברה אינן ניתנות למכירה ולא ניתן לקבל הצעות לרכישתן לפני המועד בו תכנס הודעת הרישום לתוקף. ניתן לצפות בהודעת הרישום באתר האינטרנט של ה- SEC בכתובת .www.sec.gov

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד