הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אתר הצעירים פרוגי משיק מראה מעודכן

16/02/2014

"פרוגי", אתר בני הנוער המוביל בישראל, משיק בימים אלה גרסה חדשה, עדכנית  ומשודרגת. העיצוב החדש כולל מהפך שלם בחזות האתר, רוחבו, הממשקים שלו, צבעיו ומתכונת הנוויגציה בו. באתר החדש ייעשה שימוש מוגבר בחומרים ויזואליים, נגני וידאו ופיצ'רים נוספים.

"פרוגי", שבימים אלה מציין 3 שנים להיווסדו, הוקם בידי בני נוער; נכתב, מצולם ונערך בידי בני נוער; ומתופעל ומנוהל בידי בני נוער. תכני האתר כוללים חדשות מעולם הצעירים, תרבות נוער וסגנון חיים צעיר. "פרוגי" מתעדכן כל שעות היממה בחדשות לצעירים ובסיפורים המעניינים את הקהל הצעיר, בתחום הבידור, המוזיקה, עולם הרשת והדיגיטל כמו גם כושר ובריאות, אופנה ויחסים.
בצד דיווחיו האתר גם מפעיל ומערב בני נוער בעשייה התקשורתית, ומזמין כל צעיר - המעוניין לכתוב, לצלם ולהופיע במדיה – להצטרף למערכת הכתבים הצעירים של האתר בכתובת vol@frogi.co.il

קצב צמיחתו של "פרוגי", מאז הקמתו, עולה בהתמדה מדי חודש וכיום האתר נהנה מיותר 150,000 גולשים ייחודיים בחודש. כ-300,000 דפים נצפים בחודש, ומשך השהייה הממוצע לביקור הוא כ-9 דקות.

"פרוגי" הוקם ב-2011 בידי שני בני נוער - אלון אלבכרי ואלכס נסטר – ואליהם חבר איש התקשורת יוני וולף. שלושתם משמשים כעורכי האתר ומוביליו. כיום האתר נמנה עם אתרי "ידיעות אינטרנט" של קבוצת "ידיעות אחרונות", וזיקתו לקבוצה אפשרה לו להרחיב את פעילותו בתחום הוידיאו ואולפן הטלוויזיה ולפתח את האתר במגוון תחומים נוספים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד