הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

הפצת התוכן השיווקי שלך לקהל היעד האופטימלי

26/04/2015

כל איש שיווק מקצועי יודע, שכיום ) INBOUND MARKETINGשיווק מבוסס תוכן) הוא התחום המוביל והחם ביותר בעולם המדיה השיווקית. גם אם המוצר או הפיתוח שלך הוא בין המובילים בשוק, הדרך הטובה ביותר להרחיב את רמת ההתעניינות בו ולהגדיל את נתח לקוחותיו, היא באמצעות יצירת תוכן איכותי, מעניין ויצירתי והנגשתו לקוראים, בכל המדיות החברתיות האופטימליות. כיצד עושים זאת?

 

משתמשים במערכת T-ROO להפצת התוכן השיווקי.

 

העולם הדיגיטלי שלנו מלא ומבוסס על תוכן. אנשים בכל העולם גולשים לאתרי תוכן ומדיות חברתיות לצורך קבלת מידע על מוצרים ופיתוחים חדשים, מבצעים חמים, קורסים וחוגים, סדנאות, מסעדות, נופשים, רפואה, תרבות ועוד. אנשי הדיגיטל והשיווק בחברות ובבתי העסק המובילים כבר למדו להבחין, כי התוכן הוא הכלי השיווקי החזק והמשפיע ביותר כיום. בין אם זה סרטון משעשע על בעלי חיים שבסופו קישור לחברה המשווקת מזון לכלבים, או סיפור איחוד משפחות טרנס אטלנטי מרגש שיצר סוכן במשרד נסיעות, אלו הן דוגמאות רק על קצה המזלג, של עולם השיווק באמצעות תוכן.

למי המערכת מיועדת?

 

המערכת המשוכללת מיועדת למנהלי תוכן, מנהלי תיקי לקוחות, אנשי שיווק וכל בעל עסק שרוצה לקדם את העסק שלו באמצעות תוכן. מערכת T-ROO מציעה ארגז כלי שיווק ובקרה מתקדמים למנהלי תוכן ושיווק אינטרנטי.


מנהלי מספר תיקי לקוחות נהנים מממשק המותאם לצרכיהם ולחיסכון בזמן בעת ביצוע פעולות השיווק והבקרה על הפעילות עבור לקוחותיהם, מתוך מנוי אב.


ממשק ניהול תיקי הלקוחות מציע מעבר מהיר בין תיקי לקוח ליצירת תוכן ופרסומו לערוצי השיווק שלו וכן תפעול מלא של כל אפשרויות המערכת ומחקר דוחות הפעילות.

 

כיצד נמקסם את השיווק עד לרמה האופטימלית?

על מנת ששיווק מבוסס תוכן יצליח, נדרשים שני פרמטרים חיוניים:

האחד, שהתוכן ידבר "בגובה העיניים". למשל, שהסרטון יהיה איכותי וכובש, שהסיפור או הבלוג יהיה מרתק ומושך, שהתמונות יהיו איכותיות ומסקרנות ושהסטטוס יהיה הומוריסטי וקולח.

השני, שאותו התוכן יופץ לערוצי התוכן הרלוונטיים לבית העסק המשווק אותו.

מערכת ניהול השיווק לעסקים של חברת T-ROO פועלת בצורה אופטימלית בהתאם לשני הפרמטרים הללו. המערכת מאפשרת הפצת תוכן לרשתות חברתיות, בלוגים ומיילים בלחיצת כפתור, במהירות ובמינימום השקעה. ככזו , מערכת T-ROO  מהווה פלטפורמת  אינטגרציה לחברות ושירותים בתחום האינטרנט. כמו כן, מציעה החברה שירותי תוכן מתקדמים וייעודיים להתאמת המוצר לקהל הצרכנים הרלוונטי.

 

חברת T-ROO מיישרת קו עם התחום המתקדם של שיווק באמצעות תוכן ומוודא שהמוצר אותו הלקוח ירצה לשווק, יקודם בצורה הטובה והמועילה ביותר. זאת מתוך הבנה, כי למרבית העסקים אין את הזמן או המשאבים על מנת לעשות זאת בצורה אופטימלית.

  

מה מערכת T-ROO תאפשר לכם?

 

המערכת המתקדמת של T-ROO הינה פרי פיתוח ישראלי חדשני, אשר פותחה במטרה לתת בידי הלקוחות המשווקים כלי להפצת תוכן אפקטיבי לפלטפורמות הבאות:

 

          רשתות חברתיות: הפצת תוכן בתפוצה רחבה והשגת חשיפה מקסימלית בפייסבוק ובלינקדאין באמצעות  הפניית המסרים לקהל ממוקד.

          בלוגים: פרסום פוסטים לבלוגים ויצירת תנועת גולשים מוגברת לתוכן.

          מיילים: מערכת נוחה, קלה ופשוטה להפצת מיילים לרשימות תפוצה.

          ניוזלטרים: מערכת הפצת ניוזלטרים מעוצבים לרשימות תפוצה.

          הפצת מדיה: פרסום תמונות וקטעי וידאו בצורה קלה ופשוטה לקהלים מגוונים.

 

כל אלו תוך הקפדה על עלויות שימוש נמוכות, פאנל ניהול קל וידידותי בעברית, מערכת אחידה לניהול כלל התקשורת השיווקית של העסק, חסכון בזמן ועקומת למידת משתמש יעילה ואפקטיבית. בנוסף לכך, המערכת משתדרגת על בסיס קבוע ואוטומטי לטובת המשתמשים.

 

  

כיצד המערכת פועלת?

 

מערכת T-ROO מרכזת במקום אחד את אפשרויות שיתוף תוכן במדיות חברתיות, את אפשרות הדיוור ישיר, הפצת תוכן לבלוגים וכד'. המערכת תפיץ סטטוסים, תמונות ולינקים לכל ערוצי הפייסבוק שלכם באמצעות שיתוף סטטוסים בדפי פייסבוק ללא הגבלה ועד 20 אלף דיוורים בחודש! בתזמון או בשידור מידי ועל פי תכנון אסטרטגיית שיווק, המתאפשרת באמצעות תזמון מסרים, או על ידי מנהל התוכן המפעיל עבור הלקוח את מערך השיווק ב T-ROO, כשירות נלווה אותו מספקת החברה.

 

מערכת הדיוור הישיר, המהירה ומתקדמת שלT-ROO   תאפשר לכם לערוך ניוזלטר בעיצוב איכותי ולמתג את העסק שלך, כל אלו בממשק נוח וידידותי.

ברשת החברתית המקצועית Linkedin המסרים שלך יופצו ליעדים רלוונטים תוך וידוא הגעת המסרים לקהל היעד. בנוסף לכך, המערכת עובדת עם Wordpress ו Google Blogger, מציעה ארכיון שידורים ומפיקה דו"חות סטטיסטיים עם התוצאות.

 

החידושים האחרונים במערכת

 

החידוש המרכזי במערכת הוא היכולת החדשה לשיתוף תוכן בדפי פייסבוק.
היכולת לשתף תוכן בדפי פייסבוק עסקיים היא הזדמנות מצוינת לטייב את מיקוד הפצת התוכן ולהרחיב משמעותית את החשיפה לקהלי היעד, בדגש על יצירת מעורבות "אינגייג'מנט" עם הפוסט המקורי שהתפרסם בדף העסקי של המשתמש וע"י כך, השגת ערך כפול: חיזוק החשיפה ברחבי הפייסבוק ודיוק הבקרה.

מערכת הדו"חות המתקדמת של T-ROO תאפשר לכם לנתח ולעקוב אחר קמפיינים מבוססי תוכן באמצעות צלילה לעומק הנתונים. מערכת הדוחות מספקת מספר שכבות מידע, החל מנתוני הקלקות מכלל הפלטפורמות ועד לדוחות INSIGHTS עבור כל פרסום בנפרד.
הוספת כלים מדידים למערכת
T-ROO מאפשרת למשתמש לטייב את התאמת התוכן לקהלי המטרה ולהשיג יותר קליקים וחשיפה.

 

 

 

נשמח לשמוע מכם.

לפרטים נוספים וליצירת קשר http://troomesarim.blogspot.co.il/

להתנסות חינם http://t-roo.co.il/Registration/

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד