הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

XLmedia מדווחת על רכישת קבוצת אתרי תוכן בבריטניה

26/05/2015
קבוצת XLMedia, ספקית מובילה של שירותי שיווק דיגיטליים, דיווחה היום לבורסה המשנית בלונדון AIM על רכישת של אתרי אינטרנט בריטיים ממוקדי מובייל.החברה ממשיכה להשקיע הן בטכנולוגיות והן בשיטות עבודה למובייל עבור חטיבות ה-  publishing והמדיה שלה. כתוצאה מכך, החברה רואה עליה מתמדת בתנועת אינטרנט של גולשי מובייל לתכנים שאנו מפרסמים.  השינויים האחרונים בסביבת החיפושים באינטרנט ובמובייל חיזקו עוד יותר את המעמד שלנו בקרב לקוחותינו. XLMedia ממשיכה לספק למשתמשיה תכנים איכותיים בשפות רבות, אליהם ניתן להגיע מכל מכשיר.
 
החברה גם ממשיכה לפתח את רשת publishing שלה, כשלאחרונה היא ביצעה רכישה של קבוצת אתרי אינטרנט בריטיים המתמקדים במובייל. כמו כן, XLMedia ממשיכה לחפש הזדמנויות להרחיב את הרשת שלה, כמו גם לפתח נכסים קיימים וחדשים בעצמה.
 
ענבל לביא, מנכ"לית וובפאלס, המהווה את מרכז הפיתוח הישראלי של קבוצת XLMedia מסרה: "ככל שהפרסום במובייל הופך לגורם דומיננטי במגזר הפרסום, XLMedia ממשיכה לפתח את המערכות הפנימיות שלה לתמיכה במעקב, אופטימיזציה ופרסום למשתמשי מובייל. לצורך פיתוחים אלו ואחרים אנחנו ממשיכים להרחיב את צוותי הפיתוח שלנו ומחפשים לגייס כיום מפתחים, מנהלי מוצר, ועובדים נוספים לתמיכה בפעילויות הפיתוח השונות בחברה."
 
XLMedia מציינת עוד כי הרשתות החברתיות הן גורם חשוב שמניע את הפעילות במובייל, וכיום רוב פעילות הקבוצה בתחום המשחקים ברשתות חברתיות מתנהלת בקרב משתמשי מובייל.
  
אורי ויס, מנכ"ל קבוצת XLMedia, אמר:  "כיום משתמשי המובייל הופכים לחלק משמעותי מקהל היעד שלנו, וזאת הסיבה לכך שאנו מפתחים אפשרויות ומאפיינים חדשים, כדי לספק חוויית שימוש משופרת למשתמשים באתרים ובפרסומות שלנו בכל אמצעי הגלישה. אנו רואים בתהליך הזה כתהליך מפתח אסטרטגי לעסק, ובהתאם לזאת הקצינו חלק משמעותי מתקציבנו לפיתוח נוסף של המערכות הפנימיות שלנו לזירת המובייל. בהתאם לזאת, אנו ממשיכים להעריך יעדי רכישה פוטנציאליים על מנת להוסיף טכנולוגיות וכישורים חדשים שישלימו את החבילה הקיימת שיש לנו לאינטראקציה עם משתמשים ולפרסום. הייתה לנו פתיחה מצוינת לשנת 2015, והחברה שלנו ממשיכה לסחור בהתאם לציפיות. מועצת המנהלים מעריכה כי התחזית לשנת 2015 נותרת חיובית, כאשר הצמיחה צפויה להמשיך."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד