הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

נמרוד נכנסת לעולם המכירות באינטרנט

23/11/2015

רשת נעלי הילדים והפעוטות nimrod&more הקימה אתר מכירות שיעניק מעתה גם אפשרות נגישה ונוחה לרכישה גם לאזורים הרחוקים ממרכזי הקניות וכן יאפשר להורים העסוקים שמתזזים בין בית לעבודה רכישה בקליק אחד. הרוכשים באתר ייהנו ממדיניות החזרות והחלפות נוחה וגמישה בכל סניפי הרשת הפזורים ברחבי הארץ.שווי ההשקעה במהלך מוערך בכ-800 אלף שקלים.

דנה רוזנבליט, בעלים ומנכ"ל משותף חברת 'נימרוד': "כרשת נעלי הילדים המובילה בישראל, חרטנו על דגלנו את ערכי החדשנות והאיכות לאם ולילד מהצעד הראשון. החנות המקוונת החדשה הינה חלק ממהלך רחב היקף של החברה שכלל לאחרונה גם שינוי במיתוג הרשת. עם כניסתנו לזירה האינטרנטית שמנו לנו כמטרה להמשיך למצב את nimrod&more כרשת נעלי הילדים והפעוטות המובילה בישראל, באמצעות הקולקציה האיכותית תוצרת הארץ מחלקת המותגים האופנתית הבינלאומית והשירות הזמין והנגיש ביותר למשפחה הישראלית, גם באתר. אנו מזמינים את ההורים לילדים עד גיל 10 לבקר אותנו באתר וליהנות מחוויית קנייה ידידותית." 

האתר מבוסס על ממשק המשתמש שהותאם במיוחד לצרכי הלקוחות, הפלטפורמה הרחבה והטכנולוגיה המתקדמת שפותחו באמצעות חברת ng soft, בעלת תשתיות המכירה המקוונת והשירות המתקדמים ביותר בתחום האונליין בישראל.

תהליך הרכישה, החל משלב הזמנת הפריטים והמשלוח ועד להחלפה והחזרת פריטים, לפשוט וקל ביותר עבור כלל הצרכנים. בניית הממשק נעשתה באופן שיעזור לקונים לקבל החלטות לקנייה חכמה ויעילה תוך דגש על איכות הפריטים ויהפכו את האתר לשחקן המוביל בתחום האופנה המקוונת בישראל. מדיניות המשלוחים כוללת משלוח חינם עד לבית הלקוח או לאחד הסניפים תוך 3 ימי עסקים וניתן להחליף את המוצר תוך 21 יום מעת הרכישה.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד