הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

buy2 בשיתוף פעולה עם eBay לשירות יצואנים

29/12/2015

קבוצת המסחר המקוון הישראלית buy2, הנסחרת בבורסה בת"א וענקית המסחר המקוון הבינלאומי eBay, מודיעות היום על שיתוף פעולה, במסגרתו תפתחbuy2זירת  מכירות בינלאומית ב-eBay, למכירת מוצרים מישראל, בדגש על מוצרים המיוצרים בישראל.

 

שיתוף הפעולה הייחודי יעניק פתרון כולל לספקים ויצרנים ישראלים, המעוניינים להתרחב לפעילות בינלאומית ולהיחשף לשווקים ברחבי העולם בצורה מהירה ויעילה.

 

במסגרת שיתוף הפעולה, buy2 תקים זירת  מכירות מקצועית ב- eBay וכן תספק את כל השירותים הלוגיסטיים הכרוכים במכירה בינלאומית, לרבות שירותי אחסון, אריזה ושילוח. המוצרים יאוחסנו במרכז הלוגיסטי של buy2 ומשם יופצו ללקוחות ברחבי העולם. כמו כן, buy2 תספק את כל השירותים הנדרשים לצורך מכירה בינלאומית של מוצרים מישראל ובכלל זה, ניהול המכירה ב eBay, שיווק וקידום המוצרים, ניהול שירות הלקוחות עבור הרוכשים הבינלאומיים – כך שהספקים לא יידרשו להיערך ולהשקיע מאמצים ומשאבים עצמאיים לצורך המכירה.

 

לטובת המיזם המשותף, הוחלט ב-buy2 להקים צוות ייעודי לניהול הפעילות וכן להרחיב את מערכי שירות הלקוחות של הקבוצה עבור העסקאות הבינלאומיות.

 

השירות החדש מיועד ללקוחות בינוניים ומעלה המעוניינים להסתייע בגורם מקצועי לטיפול בעסקאות המכר הבינלאומיות והלוגיסטיקה הכרוכה בכך. השירות פתוח לספקים הקיימים של buy2 כיום, וכן למוכרים חדשים המעוניינים למכור מוצרים בזירה הבינלאומית.

 

לדברי אביב רפואה, מייסד ומנכ"לbuy2: "אנו רואים בשיתוף הפעולה עם eBay מנוע צמיחה חשוב ונוסף  לחברה, היות ובאמצעותו אנו מרחיבים את מגוון השירותים שלנו עבור הספקים בישראל וחושפים מוצרים ישראלים לקהל הרחב בעולם. מדובר בנדבך חשוב נוסף בהעמקת מכלול השירותים שלנו בעולם ה-eCommerce. אנו בטוחים ששיתוף פעולה זה ישמש נאמנה את הספקים מישראל במכירות בכל העולם".

 

לדברי אלעד גולדנברג מנהל הפעילות העסקית של eBay בישראל: "אנחנו מאד שמחים לשתף פעולה עם אתרbuy2. שיתוף הפעולה נועד לתת מענה נקודתי ומותאם למוכרים ישראלים המעוניינים לפנות לקהל בינלאומי. למעשה כל אחד יכול למכור בפלטפורמה העולמית שלeBayוכעת באמצעות המיזם המשותף עםbuy2יוכלו העסקים הבינוניים להסתייע בכל הקשור לתהליכי סחר בינלאומי באינטרנט".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד