הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ג'יג'י חדיד מצטרפת לריבוק ומעבירה מסרים באינסטגרם

20/10/2016
ג'יג'י חדיד מצטרפת לריבוק ומעבירה מסרים באינסטגרם

הדוגמנית ג'יג'י חדיד מצטרפת לשורות ריבוק בקמפיין העצמה נשית. שיתוף הפעולה עם ג'יג'י נעשה במסגרת קמפיין#PerfectNever של ריבוק המגייס נשים חזקות ומעוררות השראה כמו רונדה ראוסי ונשים מובילות מתחום הכושר ברחבי העולם. יחד הן מעבירות את המסר שיש לתפוס במידה נכונה את הלחץ החברתי המופנה לנשים להשגת שלמות לא רציונאלית ונטולת פגמים, במקום זאת יש לשאוף לאורח חיים של בנייה ושיפור עצמי המקבל את האני האמיתי.

 

הקמפיין כולל שיתוף תוכן בחשבון האינסטגרם של חדיד עם 24 מיליון עוקבים. היא התייחסה ברוח הקמפיין לטוקבקיסטים באינסטגרם שמעלים ביקורות שליליות על מבנה גופה ואמרה: "התגובות לא משפיעות עלי, אך על הטוקבקיסטים לחשוב על נשים צעירות שעשויות לקרוא את התגובות ולשפוט עצמן לפיהן."

 

חדיד מוסיפה: "בתקופה בה הייתי משתתפת בתחרויות ספורט נלחצתי מהפגמים שלי העומדים בדרך להשגת שלמות, עם הזמן למדתי לשנות את השקפתי כדי לקבל את הפגמים שבי ולהשתמש בהם כמעוררי מוטיבציה לשיפור עצמי. לכן אני גאה להצטרף לקמפיין השראה שמעודד העצמה נשית ברוח הזו."

 

ביריית הפתיחה של קמפיין החדש ג'יג'י מפגינה מיומנויות אגרוף לקידום קולקציית UFC של ריבוק המיועדת לענפי לחימה משולבת ומדגמנת נעלי קלאסיקס מסדרות אופנה, בהמשך היא צפויה לחשוף תמונות חדשות מקולקציות נוספות.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד