הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מרקטפלייס חדש לאופנה בישראל

24/05/2017

זירת מסחר חדשה תאפשר לצרכנים לקנות ולמכור אונליין פריטי אופנה לנשים, גברים וילדים של מעצבי ומותגים ישראליים ובינלאומיים מובילים, במחירי אאוטלט. MINE הנו אתר מרקט פלייס ראשון מסוגו בישראל המתווך בין מוכרים לקונים בשוק אופנת האונליין ומייצר זירה אינטרנטית שיתופית.

האתר מציע פריטים חדשים ופריטים כחדשים, שאינם בשימוש, וניתנים למכירה מחודשת, בטווחי מחירים של עד 70% הנחה. לאתר נקבעו סטנדרטים למכירת מוצרים.

 

האתר מציע שירות ייחודי ללא תשלום, במסגרתו איסוף הפריטים מבית הלקוח, צילום מקצועי של הפריטים, תמחורם ושיווקם באתר. זאת במטרה להוריד את החסמים של קהל המוכרים ולאפשר להם למכור ולהרוויח כסף "מבלי לקום מהספה". לצד אופנתיות נגישה וייחודית, אתר MINE חרט על דיגלו את נושא הקיימות, המחזור ולא פחות חשוב מכך- התרומה חזרה לקהילה. לכן, מוכר יוכל לבחור מראש האם ירצה לתרום פריטים שלא יתקבלו (לא יעמדו בסטנדרטיים של MINE) והם יימסרו ישירות לעמותת "פתחון לב" בשלב הראשון, בהמשך נשתף פעולה עם עמותות נוספות.

 

היזמים והמנכ"לים בפועל של MINE, שרון שסטוביץ ברק וגיא אקרמן, הקימו את המיזם בעקבות מחקר צרכני שקובע כי 70% מהמלתחה שלנו אינו בשימוש כלל וכ-20% לא נלבש מעולם.

 

 

מתוך התובנה הזו, הוקם MINE כזירה אופנתית המאפשרת לצרכנים להפוך את המלתחה שאינה בשימוש לכסף וגם לשדרג אותה עם הפריטים הכי אופנתיים ובמחירים הוגנים.

 

שרון שסטוביץ ברק וגיא אקרמן, יזמים ומנכ"לים בפועל של אתרMINE  מסרו היום: "אנו נרגשים להשיק את אתר MINE שמביא עמו בשורה חדשה לצרכני האופנה בישראל. MINE מהווה לראשונה זירת אופנה שיתופית בה ניתן לקנות ולמכור אונליין את מותגי האופנה הנחשקים ביותר במחירים נגישים במיוחד. זהו דור חדש, זו כלכלה חדשה והגיע הזמן שזה יחלחל גם לצריכת האופנה בישראל. אנו מזמינים אתכם לעשות סדר בארון ולהצטרף אלינו לחוויית קנייה אופנתית מחודשת: שיתופית, מתקדמת ומשתלמת יותר."

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד