הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

חברת הפלגות הנופש NCL משיקה את האפליקציה Cruise Norwegian

19/12/2017
חברת הפלגות הנופש NCL משיקה את האפליקציה Cruise Norwegian

ברת הפלגות הנופש NCL (נורוויג'ן קרוז ליין) משיקה אפליקציית מובייל חדשה תחת השם Cruise Norwegian. האפליקציה החדשה עוצבה במטרה להיות השותף המושלם לכל הפלגה וללוות את האורחים כבר מרגע ההזמנה ועד ליום הירידה מהאונייה. האפליקציה מציעה מגוון רחב של אפשרויות מקוונות לחוויית נופש שלווה וחסרת דאגות, מיצוי מירבי של הזמן באונייה ומחוצה לה ואפילו קשר ישיר עם החברים והמשפחה באונייה או בבית.

"בין אם מדובר ב-60 יום לפני תאריך ההפלגה או בזמן השייט עצמו, אפליקציית Cruise Norwegian מספקת לאורחים מגוון רחב של שירותים ופעילויות באונייה, בכל רגע נתון, הישר בכף ידם" אמר אנדי סטיוארט, נשיא ומנכ"ל NCL. "אפליקציית Cruise Norwegian תאפשר לאורחים להתאים לעצמם את חוויית השייט המושלמת עבורם ולנהל את החשבון האישי שלהם, כך שיוכלו לנצל את זמן השהות באונייה בצורה הטובה ביותר ולעשות רק את הדברים שהם באמת אוהבים."

במטרה להבטיח חוויה נטולת דאגות ביום העלייה לאונייה, מספקת אפליקציית Cruise Norwegian הוראות הגעה מדויקות ומפורטות לנמל. כמו כן, פונקציית הצ'ק-אין במובייל, מאפשרת לאורחים לחסוך זמן יקר ברציף ולעלות לאונייה עם המסמכים אלקטרוניים וללא ניירת.

מרגע העלייה לסיפון, ניתן להשתמש באפליקצייה ללא תשלום, באמצעות החיבור המהיר לWi-Fi באוניות הפאר של NCL. באפליקציית Cruise Norwegian שייט החלומות של האורחים נמצא ממש בקצות אצבעותיהם. לצד עדכונים שוטפים בכל הנוגע לפעילויות הצפויות במהלך ההפלגה, האפליקציה מאפשרת לאורחים לחוות את סגנון ה-FreeStyle  הייחודי של NCL במלואו: ניתן להזמין כרטיסים למופעי ברודווי, לשריין מקומות לארוחת ערב מפנקת באחת ממגוון מסעדות היוקרה של NCL, או לצאת להרפתקה במיטב סיורי החופים. בנוסף, אפליקציית Cruise Norwegian מאפשרת לאורחים לשמור על קשר בכל רגע נתון, לפתוח קבוצות צ'אט מרובות משתתפים, לארגן מפגשים או לשתף תמונות וסרטונים, באמצעות חבילת שיחות והודעות ללא הגבלה, תמורת תשלום חד-פעמי בסך $9.95. אורחים המעוניינים ליצור קשר עם יקיריהם בבית יוכלו לבצע שיחות דרך האפליקציית Cruise Norwegian בתשלום סמלי בסך $0.79 לדקה, לשיחות יוצאות לרוב המדינות בעולם. 

השימוש באפליקציה מאפשרת לאורחים לעקוב אחר הרכישות שלהם על הסיפון ולעיין בהן לכל אורך ההפלגה. בנוסף, מוצג באפליקציה מידע חשוב ופרטים בנוגע להליך הירידה מהאונייה. אלה החולמים על חופשת השייט הבאה שלהם, מייד בתום הנוכחית, יוכלו לקבל מידע ועדכונים לגבי תכנית Cruise Next של NCL, לעקוב אחר נקודות הצבירה שלהם בתכנית ההטבות לחברי מועדון של ולהתרשם ממגוון הצעות בלעדיות שמחכות להם על הסיפון. 

אפליקציית Cruise Norwegian מוצעת להורדה ללא תשלום ווזמינה לשימוש בהפלגות באוניית Norwegian Sky כבר היום. בקרוב, האפליקציה החדשה תהיה זמינה גם באוניית Norwegian Bliss החדשה ביותר של NCL, עם השקתה בקיץ 2018. עד סוף שנת 2018 השימוש באפליקציה יהיה זמין לכל אורחי NCL, בכל רחבי הצי של החברה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד