הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אתר הגיוס לתעשיית התוכן וההפקות פותח את לוח משרות

28/01/2018
אתר הגיוס לתעשיית התוכן וההפקות פותח את לוח משרות

תעשיה.קום, אתר הגיוס הגדול ביותר בישראל לתעשיית הטלוויזיה, תוכן, קריאייטיב והפקות פותח את לוח הדיגיטל הגדול ביותר בישראל. הלוח מציג כבר היום מגוון של אנשי מקצוע ויוצרים בתחום ומאידך מעסיקים וחברות בתחום המחפשות עובדים ופרילאנסרים. לוח הדיגיטל הושק עם אלפי מקצוענים בתחום ומאות הצעות עבודה בתחומי התוכן הדיגיטלי, UX, שיווק דיגיטלי, ניהול ערוצי סושיאל, פיתוח משחקים ופיתוח אפליקציות.

 

גלי מאירי, מייסדת אתר תעשיה.קום, הסבירה את הצעד: "כשעלינו לאויר בשנת 2006, עוד לא היו סמארטפונים, הוייפיי היה בחיתולים ופייסבוק היה רק בהארוורד. תעשיית ההפקות הייתה התעשיה הכי מגניבה להשתייך אליה והתמלאנו באנשי טלויזיה, פרסום, קולנוע ותקשורת, שמהווים עד היום את השדרה המרכזית של התחום. אבל השחקנים החדשים הגיעו ולכל מה שקשור להפקות יש היום גם בבואה דיגיטלית - פרסום בדיגיטל, וידאו לרשת ולאתרים, ניהול רשתות חברתיות, עריכת תכנים לאינטרנט ומה לא. אנחנו בתעשיה מבינים שהם שייכים לתחום אחד. לכן, הבאנו אותם לאתר אחד. ללוח אחד".

 

התעשיה היא אתר הגיוס הותיק בישראל לתחום התוכן, ההפקות והקריאייטיב. לתעשייה למעלה מ- 95,000 לקוחות המהווים את השדרה המרכזית של תעשיית התוכן בישראל. בין המגייסים בתעשייה ניתן למצוא את חברת החדשות, ערוץ 10, רשת, קשת, גלובס, וואלה, קבוצת ידיעות אחרונות, חברות טכנולוגיה מובילות, כל משרדי הפרסום הגדולים והבינוניים ולמעשה כמעט כל גופי התקשורת בישראל.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד