הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מותג ריהוט הילדים משכל יפעל רק דרך אתר אינטרנט

6/03/2018
מותג ריהוט הילדים משכל יפעל רק דרך אתר אינטרנט

 

משכל, המותג  שנרכש על ידי קבוצת ויסמן לפני כשנתיים, מושק בימים אלו במתכונת חדשה ויפעל באמצעות אתר מכירה באינטרנט שיתמחה ברהיטי תינוקות.

 

מחקרים מראים כי בהתייחס לדפוסי הרכישה המקוונת בישראל, ניכרת צמיחה משמעותית הן בשיעור הישראלים הרוכשים מוצרים באינטרנט והן בתדירות ובמספר הרכישות. הללו הולכות וגדלות הודות למניעים כמו מחירים משתלמים כמניע העיקרי שאליו מתלווים מניעי נוחות וחסכון בזמן והיצע מוצרים רחב.

 

במשכל מקווים כי ישראל תדביק את המגמות הקיימות בשוק הרהיטים המקוון במדינות מפותחות שם גודלו של שוק זה מגיע ליותר מ- 20% מהשוק. מדובר בתחום שאינו צריך להתמודד עם אתגרי לוגיסטיקה ומשלוחים בהשוואה לתחומים אחרים, וזאת לנוכח העובדה כי הצורך קיים גם ברכישה בחנויות. קבוצת ויסמן שמקימה בימים אלו מרכז תעשייתי חדש בפארק לב מהגדולים בתחומו בישראל  ערוכה לתת מענה לאתגר זה גם בתחום רהיטי התינוקות של המותג משכל.

 

שוק הריהוט המקוון נאמד בישראל בכ-600 מיליוני ש' בשנה.

בישראל נולדים כ- 180,000 ילדים בשנה מתוכן כ- 50,000 הינן לידות ראשונות, שבמסגרתן מתבצעות רוב הרכישות המרכזיות הקשורות בריהוט חדר התינוקות.

 

על פיתוח ועיצוב קולקציית רהיטי התינוקות של משכל  עמלים טובי המעצבים ליצירת  קולקציית מוצרים חדשנית ותואמת לצרכיהם של הורים חדשים וותיקים. הקולקציה מאופיינת בעיצובים מודרניים ופונקציונאליים ונותנת פתרונות מגוונים לחדר התינוק. בקולקציה ממיטות תינוק, עריסות, שידות, מגירות מזרני תינוקות, מצעים, מגני ראש, כריות הנקה ואביזרים שונים.

 

לדברי אריה ויסמן מנכ"ל קבוצת 'ויסמן אחזקות ובעלים של חברת משכל: "שוק רהיטי התינוקות בישראל היה זקוק לגורם מרענן שיציע אלטרנטיבה איכותית לקיים, ברמה של מוצרים ומחירים. הניסיון הרב שלנו כקבוצה מובילה בתחום הריהוט בישראל, הכוללת את רהיטי שמרת הזורע, רהיטי ויסמן, רהיטי עין חרוד ועוד, מסייע בידינו לתת את המענה הטוב ביותר לדרישות השונות ולהתאים את צורת המכירה לעידן המודרני. מניסיוננו השוק המקוון לריהוט בכלל נמצא בצמיחה בלתי פוסקת בשנים האחרונות וההצלחות שלנו במכירות של מותגי הבית השונים שלנו דרך האינטרנט מוכיחות זאת"

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד