הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פלאפון משיקה שירות לקוחות ב-Telegram

13/06/2018
פלאפון משיקה שירות לקוחות ב-Telegram

חברת פלאפון הודיעה היום (13.6.2018) כי פיתחה מענה לקוחות אוטומטי מיוחד עבור אפליקציית המסרים Telegram שיצטרף למערך שירות הלקוחות של החברה. בכך פלאפון הפכה לחברה הראשונה בישראל שמציעה אפשרות זאת על גבי הרשת החברתית שכבר עתה מונה למעלה ממיליון משתמשים בישראל.

 

ערוץ השירות החדש של פלאפון תוכנן להבין את צורך הלקוח שפנה אליו, ולהפנות אותו בהתאם למידע הרלוונטי הנמצא באתר החברה או בחנות המקוונת. באפליקציה יינתן מענה ראשוני במגוון נושאים שירותיים, בהם: שירות תיקונים, רכישת חבילות חו"ל, הוספת תוספת גלישה, מעבר בין מסלולים, איתור נקודות שירות ועוד. בהיבטים פרטניים של קבלת מידע על חשבון או נושאים שאינם מוכרים במערכת, יועבר הלקוח לקבלת מענה אנושי בצ'אט.

 

לפני מספר חודשים פלאפון הייתה הראשונה להשיק שירות לקוחות WhatsApp Business.

 

אילן סיגל, סמנכ"ל שיווק: "פלאפון שמה לעצמה למטרה להיות ראשונה בחדשנות דיגיטלית בכלל ההיבטים ובפרט בקשר עם לקוחותיה. בשנה האחרונה אנחנו רואים גידול למעלה מ-200% במספר הפונים באמצעות הערוצים הדיגיטליים, כך שאנחנו רואים כי הביקוש לכך גדל כל הזמן. הפיתוח החדש שאנו משיקים היא הוכחה נוספת לכך שהחברה דואגת להיות איפה שהלקוחות שלנו נמצאים. אנו נמשיך להתפתח בתחום גם בעתיד ולייצר פתרונות חדשניים ללקוחותינו כפי שעשינו עד כה".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד