הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קבוצת ישראכרט עם מועדון All Club וארגון להב משיקים כרטיס אשראי לעסקים קטנים

25/11/2019
רון וקסלר, מנכ"ל ישראכרט. צילום: סיון פרג'
רון וקסלר, מנכ"ל ישראכרט. צילום: סיון פרג'

קבוצת ישראכרט, מועדון הצרכנות לעסקים קטנים All Club וארגון להב, לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל, מכריזים על השקת 'על העסק', פלטפורמה שתספק מעטפת 360 לבעלי עסקים קטנים ועצמאים. כ- 550 אלף בעלי עסקים יכולים כעת ליהנות מכרטיס אשראי "על העסק" שיהווה עבורם כלי מיטבי להעשרה וחיסכון בעלויות וכולל הטבות במחירים נמוכים בעשרות אחוזים ממחירי שוק, פתרונות פיננסיים,הלוואות, קורסים, כלים להעשרה, ייעוץ, הכוונה ושירותים מקצועיים.

מחזיקי כרטיס אשראי 'על העסק' ייהנו מהנחות משתנות ברכישה באמצעות הכרטיס באלפי בתי עסק, וכן  מעד-10% הנחה נוספים על מחירי ההטבות באתר המועדון www.allclub.co.il

בעלי העסקים המחזיקים בכרטיס אשראי 'על העסק' בשיתוף קבוצת ישראכרט, מועדון All Club ולהב, יכולים לממש את זכאותם ברכישה מוזלת של מוצרים ושירותים עבור העסק כגון ריהוט, הפקת חשבוניות, קורסי העשרה שונים, שליחויות, ייעוץ עסקי/משפטי, חבילות פרסום, אבטחת מידע, מכשירי סלולר, רשתות תקשורת ועוד. כן ייהנו הזכאים מהטבות עבור שירותים בעולמות הבילוי ופנאי, בריאות, תיירות ונופש, ביטוח, רכב, לייף סטייל, תרבות, ביגוד והנעלה, אלקטרוניקה, תקשורת ועוד.

מגוון הטבות למחזיקי כרטיס אשראי 'על העסק', ביניהן :

-        עד 10% הנחה נוספת על כל מחירי האתר (אתר ALL CLUB) למחזיקי כרטיס "על העסק"

-        הנחות אוטומטיות ומשתנות ברכישה באמצעות הכרטיס, באלפי בתי עסק

-        כתב שירות אבחון מהיר (תוך שלושה ימים) בשיתוף נותן השירות מדיקל סנטר-   3 שנים ראשונות ללא עלות.

-        bizibox - מערכת חכמה לניהול תזרים מזומנים אוטומטי, בהנחה מסובסדת.

-        70% הנחה בהקמת חנות אינטרנטית, מבית 'החנות האינטרנטית שלי'

-        מפגשי העשרה מסובסדים בפריסה ארצית BUSINESS&PLEASURE  

-        פרקטי- קום בית הספר למנהלי עסקים בשיתוף עם רשת HOT CINEMA   בעלות מסובסדת.

-        כנס שנתי לעצמאים באילת – השנה יתקיים ב 19-21/12  בעלות מסובסדת.

-         שירות קו חם לעסקים

 

 

דר' רון וקסלר, מנכ"ל קבוצת ישראכרט: "קבוצת ישראכרט שמחה לקחת חלק ולהציע כרטיס אשראי שישרת את לקוחותינו מהמגזר העסקי, אנו מבינים את החשיבות ביצירת כרטיס בעל ערך מוסף לקהל העסקי והיה לנו חשוב לספק ללקוחותינו העסקיים את הפתרונות האפקטיביים ביותר בשוק המסייעים לצמיחתם והתפתחותם."

אתי רז, מנכ"לית-מייסדת מועדון הצרכנות לעסקים קטנים All Club: "היום עושה All Club צעד חשוב בהרחבת מגוון שירותיה לבעלי עסקים, עם שילוב כרטיס אשראי המוזיל עבורם את יוקר המחייה ומשמש להם כלי רב עוצמה להתמודדות עם אתגרים. בזכות שיתוף הפעולה עם קבוצת ישראכרט ולהב, כוחו של מגזר העסקים יהיה חזק שבעתיים ואנו מזמינים בעלי עסקים להצטרף ל'על העסק' ולחוות עולם חדש של הטבות, ייעוץ מקצועי, ופתרונות אולטימטיביים המסייעים לקידום האינטרסים העסקיים והשיווקיים שלהם – ביחד אנחנו כוח".

עו"ד רועי כהן, נשיא להב: "בשנים האחרונות ארגון להב פועל לתיקוני חקיקה, ליצירת רשת ביטחון סוציאלית ולשינוי היחס של המדינה עבור העצמאים והעסקים הקטנים בישראל. העבודה עוד רבה לפנינו. אך לצד זאת, הבנו שהכח והעצמה שלנו טמונים באחדות ובשותפות של כלל הארגונים החברים בלהב. על כן, אנו מובילים כעת מהלך חשוב של תרגום הכח הזה לכח צרכני ומביאים בשורה אמיתית לעצמאים ולעסקים הקטנים יחד עם ישראכרט ואול  קלאב. היום יכולים סוף סוף 530 אלף העצמאים והעסקים הקטנים במדינת ישראל להצטרף לקהילה תומכת, שדואגת להם ולצרכים שלהם. קהילה שמעניקה להם מגוון הטבות והנחות בעולמות הפנאי, הבילוי והצרכנות וכן בשירותי הביטוח, התקשורת, הדיגיטלי ועוד הכולל כרטיס אשראי ייחודי להם. 

כציבור הסובל תדיר מבירוקרטיה איומה ומחוסר רשת ביטחון סוציאלית, אין ספק כי כוחם של העסקים הקטנים הוא רק בהתאגדותם ורק ביחד יש לנו כח מיקוח. על כן, מועדון צרכנות לציבור העצמאים וה עסקים הקטנים הוא צורך מתבקש.  אני מזמין אתכם להצטרף ל "על העסק" קהילת העסקים הגדולה של ישראל ולהנות ממגוון הטבות משתלמות שהמועדון מציע לכם ולמשפחותיכם".

ציון ברוך, אמן ושותף במועדון All Club : "כל אחד מאתנו מכיר עסקים קטנים המתמודדים עם מציאות מורכבת, והכרחי שגורמים בעלי השפעה ייקחו את המושכות לידיים ויסייעו עד כמה שניתן. לכן בחרתי להתחבר, לקחת חלק פעיל במועדון ולנסות להשפיע. השקת כרטיס אשראי הינו מתבקש ואני משוכנע שהוא יקדם באפקטיביות מרבית את האינטרסים של בעלי העסקים הקטנים".

 

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד