הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

"ווינר או לוזר", המשחק האינטראקטיבי, יעלה לשידור גם במשחקי נבחרת ישראל בכדורגל

13/01/2005
המשחק האינטראקטיבי "ווינר או לוזר", אשר עלה לאוויר במסגרת משחקי ליגת העל בכדורגל המשודרים בערוץ 10, יעלה לשידור גם במשחקי נבחרת ישראל בכדורגל, במוקדמות הגביע העולמי שייערך בשנת 2006 בגרמניה. מאז עלה המשחק לאוויר, נרשמו למעלה ממאה אלף כניסות לממשק האינטראקטיבי, באמצעות הממירים הדיגיטליים במהלך המשחק. במשחק שלשום בין מכבי חיפה למכבי פתח תקווה, נרשמו קרוב ל- 27 אלף כניסות במהלך המשחק.

המשחק "ווינר או לוזר" הינו משחק אינטראקטיבי למנויי הכבלים והלווין, אשר מעלה שאלות על גבי מסך הטלוויזיה במהלך משחק הכדורגל. הצופים בבית מוזמנים להגיב על אירועים, לענות על שאלות הקשורות באירועי המשחק ובשחקניו, לבחור את השחקן המצטיין ואפילו לשמש "שופט בית" המחווה דעתו על אירועים במשחק. הצופה שצובר את כמות הנקודות הגבוהה ביותר במשחק באותו ערב, זוכה בפרס הכולל טיסה, אירוח וכניסה למשחק כדורגל בספרד.

היישום האינטראקטיבי הינו פתוח תוכן וטכנולוגיה של EMTV. היישום מלווה בתשדירי קידום של ערוץ 10 אשר מזמין את הצופים להשתתף בחוויות המשחק. רישום הנקודות מתבצע במרכז השידורים של החברה הקולטת תשובות של מנויים דיגיטליים. הפרסים הינם מתנת המועצה להסדר ההימורים בספורט (הטוטו).

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד