הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

SAMSUNG: גידול של כ- 300% במכירת מסגרות דיגיטליות

25/11/2009 21:00

קבוצת חיון, נציגת SAMSUNG דיווחה היום על גידול של 300% במכירת מסגרות דיגיטליות (PhotoFrames) מתוצרת סמסונג במהלך חודשים ספטמבר-אוקטובר 2009.

 

מקבוצת חיון נמסר כי הסיבה העיקרית לגידול במכירות היא חדירת המוצר למגזר העסקי וחשיפת התכונות הייחודיות של סדרת המסגרות החדשה של סמסונג 87H \ 107H בפני מגזר זה. מסתבר שרבים רואים במוצר כמדיה פרסומית אידיאלית לעסק שלהם . חנויות, מספרות, משרדי תיווך, עורכי דין ועוד עסקים רבים ומגוונים רואים במסגרת הדיגיטאלית כאמצעי אפקטיבי להעברת המסר השיווקי אל לקוחותיהם.

 

גורם נוסף לעליה במכירות הוא ביטול מס הקניה בסך 15% אשר צמצם את פער המחירים בין מסכי מותג לבין הייבוא הסיני.

 

לאחרונה, חשפה סמסונג את דגם  107H Samsung המתאים הן לבית והן למגזר העסקי. מדובר במסגרת דיגיטלית "10 בעיצוב חדש, ידידותית למשתמש ברזולוציה גבוהה  של 1024x600dpi עם טכנולוגיה מסך LED   ורמת ניגודיות של 500:1.

 

בנוסף לעיצוב המתוחכם ולמסך בעל הרזולוציה הגבוהה, מכילות המסגרות הדיגיטליות מגוון תכונות חדשות שדרכן יכול בעל העסק להעביר ללקוחותיו כל מסר שיווקי באופן האפקטיבי ביותר. כגון מצב הצגת שקופיות עם מבחר אפקטים המאפשרים הצגה של תמונה אחת או מספר תמונות, אפקטים שונים של מעברי שקופיות ואפשרות לעבור למצב הצגת שקופיות אחר בנגיעה אחת.

 

למסגרת יכולת לתפקד גם כמסך נוסף למחשב (Mini Monitor), המתחבר באמצעות כבל USB ובכך לעבוד בו זמנית עם שתי אפליקציות שונות. המסך, בעל  זיכרון מובנה של 1GB, מאפשר אחסון של עד 3,000 תמונות (על בסיס גודל תמונה רגיל של 300KB).

 

יתרון נוסף שיש למסגרות החדשות הוא עיצוב דק במיוחד לעומת מסגרות תמונה רגילות. המסגרות, בעובי של 23 מ"מ בלבד כך שניתן להציב אותן במגוון רחב יותר של מיקומים והן בעלות מסגרת בעיצוב  Touch of Color™ ידידותית לסביבה העשויה מחומר דמוי קריסטל שניתן למיחזור.

 

ארמו דריהם, סמנכ"ל שיווק בקבוצת חיון:  "קבוצת חיון גאה בכמות חסרת תקדים של מכירת מוצרי סמסונג בכלל והמסגרות הדיגיטליות בפרט. בכל שנה חל גידול של מכירת מוצרים בתקופת חגים והורדת מחירים אך בשנה זו אנו עדים גם לתחכום של הצרכן הישראלי. המסגרת הדיגיטלית נועדה מלכתחילה כאלבום תמונות דקורטיבי לתמונות משפחתיות, חוויות וכדומה.

מעבר לכך אנו רואים בעלי עסקים ומנהלי שיווק הרואים את הפונקציונאליות הטמונה במוצר והאפשרות להפוך אותו לכלי שיווקי אידיאלי ומרשים למשיכת לקוחות והצגת פתרונות ומוצרים".

 

בחודשים האחרוניםחברת SAMSUNG לקחה על עצמה לעמוד בדרישות שעולות מצד לקוחותיה ולהגיע אף מעבר להן. המסגרת החדשה עוצבה בתחכום רב מצד אחד ובסולידיות נייטרלית מצד שני, כך שהיא מתאימה גם למגזר העסקי. בחרנו לשווק מסגרת במימד החדש ביותר ולהעניק ללקוחותינו מוצר איכותי שיתן מענה לצורכיהם האישיים והעסקיים גם יחד.

 

מסגרת Samsung SPF107H במחיר מומלץ לצרכן של 799 ₪ כולל מע"מ

עם אחריות  לשנה ע"י קבוצת חיון.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד