הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אתר יד2 : ב-2009 נמכרו בישראל כ- 1000 נכסים מכינוס נכסים; פערי המחירים - עד 30% ממחיר השוק

31/01/2010 16:00

בשנת  2009 נמכרו בישראל  כ-1,000 נכסים מכינוס והוצל"פ, פערי המחירים יכולים להגיע עד כ- 30% פחות ממחירי השוק. כך עולה מנתונים של אתר יד2 שחתם לאחרונה על הסכם שת"פ עם אתר "כינוס ". לדברי  רועי שגב סמנכ"ל אתר יד2 לאחרונה גברה הדרישה לנכסים במחיר מציאה, ולנכסים מוזלים מכינוס והוצל"פ, זאת לאור עליית המחירים של דירות חדשות ודירות יד שנייה בכל רחבי הארץ.

 

באתר יד2 מוצעים כיום כ- 380 נכסים למכירה מיידית : המובילה חיפה וישובי חוף הכרמל עם 49 נכסים ; אחריה תל אביב עם 45 נכסים , במקום השלישי 30 נכסים בישובי הגליל והעמקים, בחולון בת ים מוצעים 27 נכסים מכינוס, ובבאר שבע והסביבה תוכלו למצוא 20 נכסים.

 

בין עסקאות מכינוס נכסים שנסגרו לאחרונה באמצעות אתר יד2 : בשיכון דן המערבי, ברחוב קהילת אודסה, נמכר בית פרטי לפני כ-  5 חודשים, שטח הבית הבנוי הינו כ-  320 מ"ר ושטח המגרש כ- 250 מ"ר.  המחיר שהתקבל במכרז היה 2.3 מיליון ₪.בחינה של עסקאות יד שנייה רגילות שבוצעו באמצעות האתר מעלה כי בתים דומים באזור נמכרים ברמות של כ-3 מיליון ₪.

גם בפריפריה, נעשות עסקאות כלכליות בכינוס נכסים, בבאר שבע, כך למשל  נמכרה דירת 3 חד' בקומה ב' ליד האוניברסיטה, ב- 230,000 ₪, מחיר השוק עומד על 400,000 ₪.

 

במסגרת הסכם השת"פ עם אתר "כינוס", עבר תוכן אתר כינוס, בו מתפרסם מאגר יומי של דירות מכינוס נכסים והוצאה לפועל, לאתר יד2. המאגר מתעדכן מידי יום, על ידי מעקב שוטף אחר החלטות בתי המשפט והוצאה לפועל, מכרזים, רשויות, כונסי נכסים, עיזבונות, עיקולי בנקים, פרוקי שיתוף, נכסים נטושים ועוד.

 

שגב מציין כי  למרות שמדובר בשירות בתשלום, הוא צופה שיהיו משתמשים רבים במאגר. זאת לאור העובדה שהאתר ירכז את כל המידע הנדרש, עבור הנכסים ויהווה כלי אינפורמטיבי יעיל במיוחד עבור הגולשים".

 

כל הנכסים פנויים ומוצעים למכירה מיידית, ללא דמי תיווך ועל פי רוב במחירים של עד 30% פחות ממחירי השוק. במאגר יד2 ניתן יהיה למצוא את פרטי הנכס, תאריך הגשת הצעה ופרטיו של עורך הדין המטפל במכירתו.

 

מאתר יד2 נמסר כי בקרוב יושק באתר שירות נוסף - מאגר של כל כלי הרכב שבכינוס והוצאה לפועל.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד