הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

חיתולי בייביסיטר נחטפו ב- 10 שקלים

11/11/2012

בשבוע שעבר יצאה רשת ניו-פארם במבצע בלעדי ויוצא דופן לאלפי משפחות. המבצע מעניק להורים את האפשרות לרכוש מארזי קומפקט של חיתולי בייביסיטר  במחיר של 10שקלים בלבד. רק ביומיים נמכרו למעלה מ 20,000 מארזי חיתולים.     ברשת ניו-פארם צפו הסתערות על המדפים ונערכו עם כמות גדולה של מארזים, אך לאור הכמויות הגדולות שכבר נמכרו, ביקשו בניו פארם מיצרנית החיתולים DPL להכפיל את ייצור כמות המארזים, כדי לספק את הדרישה .

    חיתולי בייביסטר מהווים כ-15% מהקטגוריה בניו-פארם. המבצע נועד לעודד התנסות בחיתול. בניו-פארם מוסרים שניכר כי המארז נמכר לשני קהלים – קהל ושקונה את חיתולי בייביסיטר באופן קבוע מאז השקתו ברשת – מה שמוכיח את איכות החיתול ואת הנאמנות לו , לצד אלפי קונים שנחשפים לראשונה ומתנסים בחיתולי בייביסיטר.      

ענת נטיב סמנכ"ל שיווק רשת ניו פארם: "המספרים מדברים בעד עצמם , ההסתערות על מארזי הנוחות החדשניים של חיתולי בייביסיטר מוכיחים ומראים שהורים מחפשים אלטרנטיבה ורוצים להתנסות במוצר חדש ואיכותי . אנחנו מצליחים לזהות גם נאמנות למוצר , משפחות שרכשו בעבר את חיתולי בייביסיטר , שבו כעת והצטיידו במארזי הנוחות הייחודיים של בייביסיטר. אנחנו נערכנו ברשת להסתערות על המדפים ,ואף דרשנו מיצרנית החיתולים DPL  לייצר מארזים נוספים.רשת ניו פארם מזמינה את ההורים שטרם התנסו בחיתולים להגיע לסניפים וליהנות ממארזי נוחות במחיר חסר תקדים 10 שקלים בלבד ".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד