הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מלון חדש יפתח בצמוד לקניון נחמיה בקרית שמונה

8/09/2013

קניון נחמיה בקרית שמונה, הנמצא בבעלות בני נחמיה,  יעבור מתיחת פנים משמעותית שכולל:  שדרוג ושיפוץ הקניון  בהשקעה של כ -  7 מיליון ₪. כמו כן עתיד להיבנות מלון חדש אשר יהווה קומפלקס תיירותי שיחובר ישירות לקניון. מדובר במלון של כ - 115 חדרים המשתרע על  5 קומות שיפתח בהשקעה של כ 60 מיליון ₪. בימים אלה מתקיימים מגעים לניהול המלון עם רשת בינלאומית מובילה. 

הקניון  שנפתח בשנת 1995 והוא משתרע על פני  15 אלף מ"ר וכולל  4 קומות מסחריות. מדובר בקניון הראשון שנבנה בקריית שמונה והוא מכיל  30 חנויות ו – 500 חניות.  

למהלך זה גייסה הנהלת הקניון את חברת ריטייל אין, הנמצאת בבעלות הדסה פתאל וניר שמול, אשר בנו אסטרטגיה חדשה לקניון ויובילו את שיווקו. 

לדברי הדסה פתאל, מבעלי חברת ריטייל אין: "מדובר בקניון אסטרטגי הממוקם בקו תנועה ראשי, על כביש 90, המוביל מאות אלפי מטיילים ליעדי תיירות ברמת הגולן ובצפון הארץ. הקניון ממקום סמוך למכלל תל חי ושכונת וורדים בעיר וכן שכונה חדשה העתידה להיבנות יובלים. כמו כן הקניון פונה למושבים ולקיבוצים בסביבה, סה"כ מגיעים לקניון מידי יום כ  6,000 מבקרים".

 בימים אלה החלה חברת  ריטיל אין את בנית תמהיל השוכרים ושיווק הקניון ובין היתר יכנסו: סופרפארם ארומה ישראל, שופרסל, קסטרו, סטימצקי ופינות כמו: באולינג, מכון כושר, ביליארד ועוד.

 

כמו כן ישקיע הקניון בפתיחת "כיכר השוק" במטרה להפוך את כיכר השוק כמרכז העיר. מדובר בכיכר חדשה שתבנה על שטח של כ – 300 מ"ר בקומת כניסת הקניון שיכלול מתחם של שווקים וירידים שונים כמו: אקססוריז, חפצי נוי, תמונות, תכשיטים ועוד, לצד בתי קפה, מסעדות ומקומות ישיבה לנוחות באי הקניון.

 

לדברי ניר שמול, מבעלי ריטייל אין: "קניון נחמה הפך עם השנים לקניון שכונתי, באמצעות המהלך נהפוך אותו לאחד הקניונים המובילים בצפון הארץ, נכניס מותגים בינלאומיים וישראליים מובילים ונגדיל את דמי השכירות.  לדבריו: "אנו צופים עלייה משמעותית במחזורים של החנויות בקניון כפועל יוצא של הגדלת כמות המבקרים".

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד