הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מרכזי הקניות "צים סנטר" מתרחבים

14/01/2014

 

מרכזי הקניות "צים סנטר", בבעלות היזם רני צים, התרחבו עם עשרות רשתות ארציות מובילות. הרשתות מביאות עימן בשורה צרכנית משמעותית לתושבי הפריפריה, כחלק מחזון הקבוצה להביא "את המרכז לפריפריה".

 

מרכז הקניות צים סנטר בית שאן

מרכז הקניות צים סנטר בית שאן משתרע על שטח מסחרי בנוי של כ 12,0000 מ"ר וכ- 44 דונם, הכולל 48 חנויות וכ-400 מקומות חניה. בשבועות האחרונים, הצטרפו לתמהיל החנויות במרכז עוד רשתות ארציות מובילות.

 • רשת המסעדות 'אצה' ששכרה שטח של כ-140 מ"ר במתחם, תמורת 116 ₪ למ"ר, הסכם השכירות נקבע לתקופה של 5 שנים עם אופציה להארכה לתקופה נוספת.
 • רשת האופנה 'עונות' שכרה שטח של כ-68 מ"ר במתחם, תמורת 100 ₪ למ"ר, הסכם השכירות נקבע לתקופה של 5 שנים עם אופציה להארכה לתקופה נוספת.
 • רשת חנויות הספרים 'סטימצקי' שכרה שטח של כ-80 מ"ר במתחם, תמורת 136 ₪ למ"ר, הסכם השכירות נקבע לתקופה של 5 שנים עם אופציה להארכה לתקופה נוספת. 
 • רשת   מוצרי הטיפוח 'בודי שופ'  שכרה שטח של כ-180 מ"ר במתחם, תמורת 115 ₪ למ"ר, הסכם השכירות נקבע לתקופה של 5 שנים עם אופציה להארכה לתקופה נוספת.
 • רשת ההנעלה הספרדית ALDO  שכרה שטח של כ-75 מ"ר במתחם, תמורת 100 ₪ למ"ר, הסכם השכירות נקבע לתקופה של 5 שנים עם אופציה להארכה לתקופה נוספת.  

 

מרכז הקניות צים סנטר ערד

מרכז הקניות 'צים סנטר ערד' המשתרע על שטח מסחרי בנוי של כ 9000 מ"ר וכ-40 דונם, כולל כ-45 חנויות וכ-600 מקומות חניה. בשבועות האחרונים, הצטרפו לתמהיל החנויות במרכז עוד רשתות ארציות מובילות.

 • רשת האופנה 'עונות' ששכרה שטח של כ-83 מ"ר במתחם, תמורת 100 ₪ למ"ר, הסכם השכירות נקבע לתקופה של 5 שנים עם אופציה להארכה לתקופה נוספת.
 • רשת החנויות 'סטימצקי' שכרה שטח של כ-80 מ"ר במתחם, תמורת 136 ₪ למ"ר, הסכם השכירות נקבע לתקופה של 5 שנים עם אופציה להארכה לתקופה נוספת.
 • חנות ההלבשה 'אינפיניטי' שכרה שטח של כ-250 מ"ר במתחם, תמורת 110 ₪ למ"ר, הסכם השכירות נקבע לתקופה של 3 שנים עם אופציה להארכה לתקופה נוספת.

 

מרכז הקניות צים סנטר נתיבות

מרכז צים סנטר נתיבות המשתרע על שטח מסחרי בנוי של כ 13,000 מ"ר וכ- 27 דונם, כולל כ-45 חנויות וכ-360 מקומות חניה מסודרים. בשבועות האחרונים, הצטרפו לתמהיל החנויות במרכז עוד רשתות ארציות מובילות.

 • רשת בתי הקפה 'קקאו' שכרה שטח של כ-153 מ"ר במתחם, תמורת 145 ₪ למ"ר, הסכם השכירות נקבע לתקופה של 3 שנים עם אופציה להארכה לתקופה נוספת.
 • רשת ההלבשה 'קדס קידס' שכרה שטח של כ-80 מ"ר במתחם, תמורת 118 ₪ למ"ר, הסכם השכירות נקבע לתקופה של 4 שנים עם אופציה להארכה לתקופה נוספת.
 • רשת מוצרי הטיפוח 'בודי שופ' שכרה שטח של כ-50 מ"ר במתחם, תמורת 115 ₪ למ"ר, הסכם השכירות נקבע לתקופה של 5 שנים עם אופציה להארכה לתקופה נוספת.
 • רשת ורדינון שכרה שטח של כ-97 מ"ר במתחם, תמורת 100 ₪ למ"ר, הסכם השכירות נקבע לתקופה של 3 שנים עם אופציה להארכה נוספת.

 

קניון צים סנטר מעלות

קניון צים סנטר מעלות משתרע על שטח מסחרי בנוי של כ 6,700 מ"ר בקומה הראשונה, (קומה מסחרית). קומה שניה כוללת משרדים הפרוסים על פני שטח  בנוי של 3,100 מ"ר  וכ- 20 דונם. המרכז כולל כ-50 חנויות במבנה סגור וממוזג ו- 340 מקומות חניה מוסדרים.

בשבועות האחרונים, הצטרף לתמהיל החנויות במרכז סניף של 'קופת חולים מכבי', המשתרע על פני 750 מ"ר, 90 ₪ למ"ר, הסכם השכירות נקבע לתקופה של 5 שנים עם אופציה להארכה נוספת.

רני צים, יו"ר 'צים אחזקות' מוסר: אנו ממשיכים להאמין בפוטנציאל הגלום ביישובי הפריפריה ונמשיך להשקיע ולפתח את הנגב והגליל. המרכזים מספקים מאות מקומות עבודה ומהווים עוגן מסחרי לתושבי האזורים הנ"ל. המטרה שלנו היא לתת מענה וחווית קניה לכל תושבי הפריפריה מגוון מותגים מובילים".

רשת "צים סנטר" מקבוצת "צים אחזקות", בבעלות רני צים, מהווה בימים אלו שחקן מרכזי בתחום המרכזים המסחריים בפריפריה. החברה עוסקת בימים אלו ברכישה, ייזום ופיתוח של קרקעות להקמת מרכזים מסחריים, החברה מנהלת ומפקחת על בניית המרכזים המסחריים שהראשון שבהם נפתח כבר ב 2011.

החזון להביא לפריפריה מרכזי קניות איכותיים המשלבים תמהיל של מיטב הרשתות והמותגים שיהוו מוקד משיכה אזורי לאוכלוסייה המקומית בהנעת עבודה והנאה. מדיניות החברה היא התמקדות באזורים עירוניים מתפתחים. המרכזים המסחריים ימוקמו על צירי תנועה ראשיים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד