הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אגאדיר משיקה יישום להזמנות בלחיצה על מסך הסלולר

19/11/2014

רשת אגאדיר מצטרפת לעשרות העסקים שמשתמשים ב- Star Touch מיזם חדש מבית מרכז הכוכביות הארצי, שהופך את ניתוב השיחות הקולי במרכזיות לניתוב ויזואלי על צג הסלולרי. היישום שמשיקה רשת אגאדיר מאפשר להזמין מקום באחד מסניפי הרשת שפרושים ברחבי הארץ בלחיצה על צג הסלולרי, ואף להזמין ארוחות הביתה על ידי בחירה מהתפריט שמופיע על הצג.


Star Touch משלבת בין אפליקציית  DialMyApp  במכשיר הסלולרי לבין שרת תוכן המזין את האפליקציה בדפי נחיתה בהתאם לדרישות העסק שמשתמש בשירות. לפני מספר חודשים החלו בשיווק הטכנולוגיה בישראל, ונכון להיום יש לה כבר למעלה מ- 300 אלף משתמשים בארץ. על מנת להשתמש ב- Star Touchיש להוריד פעם אחת את האפליקציה DialMyApp ומרגע זה המכשיר יזהה כל עסק שמתקשרים אליו שמפעיל Star Touch. בעלי מכשירי סמסונג לא צריכים להוריד את האפליקציה, משום שהיא כבר מוטמעת בסלולרי שלהם.


השירות עובד כך שבכל תהליך של הקמה שיחה עבור כל מספר שמחויג, במידה והמספר המחויג מזוהה עם לקוח שמנוי לשירות Star Touch , האפליקציה תעצור את השיחה ותקפיץ על צג המכשיר את דף הנחיתה המזוהה עם המספר המחויג. במידה והמספר לא מוכר, השיחה תתבצע באופן רגיל. השירות מאפשר טריגרים נוספים כמו לדוגמא שהאפליקציה תקפיץ על צג המכשיר את דף הנחיתה הרלוונטי של אותו מספר המחויג ובמקביל השיחה תמשיך באופן רגיל.


   Star Touch מקפיץ למתקשרים לרשת אגאדיר תפריט ויזואלי על צג הסלולרי מיד עם חיוג מספר העסק, בשפה בה מוגדר הסלולרי. התפריט הוויזואלי ממותג בלוגו ובצבעים של אגאדיר והוא מציע לבחור בלחיצה על השלוחות שמפיעות על גבי צג הסלולרי הזמנת מקום באחד מסניפי הרשת או הזמנת ארוחה עם שליח עד הבית. במקרה של הזמנת ארוחה ייפתח מסך ובו רשימת המנות שניתן להזמין.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד