הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

עינת מרחיבה את מערך ההפצה

17/12/2014

"עינת תעשיות מזון" מקיבוץ עינת, המתמחה בשיווק כריכים מוכנים ומאכלים מוכניםשדרגה לאחרונה את מערך ההפצה. במסגרת התהליך, הותאם והורחב צי המשאיות על מנת לתת מענה לגידול הניכר במכירות ובמגוון הלקוחות. לדברי רונן עימבר, מנהל שרשרת האספקה של החברה, בשנה הקרובה יימשך התהליך של שדרוג צי המשאיות, ובמקביל תיכנס לפעולה טכנולוגיית שליטה ובקרה חדשנית יותר.


שרשרת האספקה וההפצה של "עינת תעשיות מזון", גדלה מאז רכישתה של חברת "סנאק טיים" אשתקד. מערך האספקה וההפצה מתבצע ממספר אתרים הנחלקים לפי מיגוון המוצרים המיוצרים בהם , הכריכים הסלטים העוגות ומוצרי הסחר , הלחם והלחמניות , תחום הפירורים והקרוטונים, כולל מיגוון רחב של רכבי הפצה , המשלבים מערכת הפצה מצוננת, קפואה ויבשה, כמו גם משאיות כבדות להפצה לתעשיה ולמרלוגים הקמעונאים , כל אלה מספקים את מוצרי עינת ומוצרים נוספים בתדירות יומית מקרית שמונה ועד אילת.


מעמדה של "עינת תעשיות מזון" בשוק ON THE GO בישראל התחזק מאוד בשנים האחרונות. כיום נמכרים בישראל בשוק המבורקד למעלה מ- 200 אלף יחידות כריכים מוכנים בחודש בהיקף כספי של למעלה מ- 3 מליון שקלים במחיר מכירה לצרכן, מעל ל- 30 מיליון שקל בשנה. על פי נתוני סטורנקסט, בשוק המבורקד, המהווה כ - 12% מהשוק, מחזיקה עינת בנתח שוק של כ 70% .


לדברי רונן עימבר מנהל שרשרת האספקה של עינת תעשיות מזון: "עם הגידול הניכר בנתח השוק ובנפחי הפעילות, הוגדרו פרמטרים מנחים בניהול השרשרת, שיפור השירות ללקוח, שיפור איכות המוצרים, ייעול תהליכים ואימוץ טכנולוגיות שליטה ובקרה מתקדמים וזאת מנת לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו ".


עינת תעשיות מזון מקיבוץ עינת הנה אחת החברות המובילות בתחום ייצור כריכים בישראל. החברה מקפידה על טיב מוצריה על ידי שימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים ביותר, הייצור שמתבצע בתנאי סניטציה קפדניים, בקרת איכות צמודה של טכנולוגים ובדיקות מעבדה תכופות, הפצה מצוננת, מבוקרת ומפוקחת על ידי תוכנת מעקב, כל אלה בהתאם לכל התקנים המחמירים ביותר, שמציגים תהליכי ייצור והפצה בטוחים והתוצאה - מוצר איכותי, בטוח ומהנה לצרכנים.


 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד