הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ישראכרט תקיים את הבלאק פריידיי של התיירות

15/03/2017
ישראכרט תקיים את הבלאק פריידיי של התיירות

ישראכרט בשיתוף פעולה ראשון מסוגו עם 40 מהמובילים בענף התיירות  בישראל שיעניקו ללקוחות ישראכרט בלבד, בפלטפורמת isra-store, חופשות בארץ ובחו"ל לקיץ 2017 , רכבים להשכרה ומוצרי טיול  במבצעים בלעדיים ומחירים.

 

ארקיע, ישראייר, איסתא, קשרי תעופה, השטיח המעופף, אשת טורס, גוליבר, דיזנהאוז, הדקה ה- 90, רשת מלונות דן, רשת מלונות פתאל, מלונות קראון פלזה,רשת מלונות רימונים, שלמה sixt, הרץ, אופרן, קולומביה ועוד ועוד.

 

רון וקסלר, מנכ"ל ישראכרט: "קבוצת ישראכרט רתמה עשרות בתי עסק מהמובילים בישראל בתחום התיירות , לשת"פ ראשון מסוגו עבור לקוחותיה: טיסות, מלונות, חבילות נופש, רכבים וציוד טיולים, במחירים בלעדיים ו"שוברי שוק".שיתוף הפעולה הוא למעשה "הבלאק פריידי" של עולם התיירות הישראלי ".

 

מרב קליפר פרץ, סמנכ"ל השיווק של ישראכרט: "בשנים האחרונות הורגלו הישראלים לחשוב שאם ימתינו לרגע האחרון להזמנת חופשה, הם יוכלו לקבל מחירים אטרקטיביים יותר. ישראכרט מובילה היום מהפכה בעולם התיירות ומתחילה מסורת שנתית של חגיגת תיירות, בסמוך למועד החלפת השעון משעון קיץ לשעון חורף".

 

 

רונן קרסו, סמנכ"ל איסתא:"מי שיזמין כעת לקיץ ייהנה מהנחה משמעותית של עשרות אחוזים. משפחה יכולה לחסוך אלפי שקלים בהזמנה מוקדמת כמו גם ליהנות משערים נמוכים של הדולר והיורו"

 

גיל סתיו סמנכ"ל השיווק והמכירות של קבוצת ישראייר: "בשנת 2017 יהיו לא מעט יעדי קיץ חדשים כגון, רימיני,   סלוניקי, סופיה, באקו לצד גידול ביעדים כגון מונטנגרו ורונה ואיי יוון.ספקי התיירות מעדיפים להקטין סיכונים מראש ויחד עם המגמה של הקדמת ההזמנות נוצר מצב בו המחירים לקיץלמזמינים בתקופה זו הנם אטרקטיביים ביותר. 

לאלו שביננו שנוטים לקחת פחות סיכונים, אין ספק שעכשיו זה הזמן להקדים  ולהזמין . 

היוזמה של קבוצת ישראכרט נוגעת בדיוק בצורך של כולם – למצוא במקום אחד, בתאריך ספציפי את הדילים הטובים ביותר לקיץ"

 

ניר מזור, סמנכ"ל שיווק קשרי תעופה: ״מהפכת השמיים הפתוחים והלואו קוסט, למדה את הצרכן הישראלי לתכנן ולהקדים את הזמנת חופשתו זמן רב מראש ובכך גם לחסוך מהוצאות החופשה וגם להבטיח את היעד,בית המלון וסוג החדר המותאם לצרכיהם תוך דגש על חדרים המותאמים למשפחות. באמצעות שיתוף הפעולה עם ישראכרט ,ניתן כעת ,למצוא במקום אחד מגוון החופשות הפופולריות ביותר לקיץ הקרוב במחירים אטרקטיביים ביותר ובזמינות גבוהה ונגישה במיוחד״

 

 

פלטפורמת isra-store שהושקה בנובמבר 2016, היא פיתוח ייחודי וראשון מסוגו של קבוצת ישראכרט, המאפשרת לאגד מאות מבצעים של בתי עסק, ולהציף באמצעות אלגוריתם ייחודי שפותח, את המבצע הטוב ביותר ללקוח, בכל רגע. לקוחות ישראכרט, הנהנים מגישה לפלטפורמה במגוון אירועי קניות במשך השנה, מופנים ישירות למבצע הנבחר באתרי בתי העסק המשתתפים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד