הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סניף חמישי לקרולינה למקה באירופה

15/05/2017
סניף חמישי לקרולינה למקה באירופה


רשת אופנת המשקפיים קרולינה למקה משיקה סניף קונספט בקניון המרכזי המצליח "Diagonal Mar" בברצלונה  בהיקף השקעה של €200,000. הסניפים בעולם שומרים על הקונספט העיצובי של המותג כפי שקיים בישראל ומנוהלים בניהול זהה למודל הישראלי תוך שמירה על קשר קבוע וישיר עם המטה בארץ.

 אורן בר גיל, סמנכ"ל השיווק ושותף בחברה, מסר: " סניף חדש הינו תמיד סיבה להתרגשות, גם בארץ וגם מחוץ לארץ . אנו שמחים להעמיק את הבשורה של קרולינה למקה ברלין במקומות אסטרטגיים נוספים בחו"ל, וזאת כחלק מתוכנית ההתרחבות הבינלאומית של החברה. סניף זה מתווסף לשתי חניות הקונספט שהשקנו בברצלונה  ולשני הסניפים בלונדון אשר זוכים להצלחה גדולה. אנו נהנים לראות כי הקולקציה של המותג תואמת את הטעם האירופאי ואנו נמשיך להתרחב הן מבחינת נכסי הנדל"ן והן מבחינת החזון העיצובי של המותג". 

  הרשת עתידה להקים עד סוף קיץ 2017 עוד ארבעה סניפים בספרד ובהמשך תתרחב בהקמת סניפי עוגן בבעלות עצמאית במרכזי הערים הגדולות ברחבי העולם ובמקביל לפתח מערך זכיינות ביעדים כגון : ארה"ב, מקסיקו, אוסטרליה, דרום אפריקה ויון. יעד הרשת "קרולינה למקה ברלין" להגיע לפריסה של 500 סניפי ברחבי העולם בתוך 10 שנים.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד