הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מיכל נגרין משיקה 4 חנויות נוספות בעולם

25/06/2018
מיכל נגרין משיקה 4 חנויות נוספות בעולם

Michal Negrin, רשת האופנה, התכשיטים והלייף סטייל, מרחיבה את פעילותה הענפה הבינלאומית, ומשיקה חנויות קונספט חדשות ברחבי העולם. 

הרשת מתרחבת במזרח הרחוק ומשיקה חנות דגל בסין, המעוצבת בקונספט ייחודי חדשני. כמו כן, מרחיבה את פעילותה באירופה, עם פתיחת חנויות חדשות בהונגריה, רומניה וקרואטיה. החנויות מעוצבות על שטחים הנעים בין 35 מ"ר ל-120 מ"ר, על תכנון חנויות רשת מיכל נגרין, אמון האדריכל שי פוגל.

 

עלות השקעה הכוללת בפתיחת החנויות החדשות נאמדת בכ-2.5 מיליון שקל

 

עם פתיחת החנויות החדשות, עומדת הרשת על 67 חנויות, מתוכן 51 חנויות ברחבי העולם ו-16 חנויות בישראל.
עד סוף שנת 2018 מתוכננות להיפתח חנויות חדשות נוספות של הרשת בלוקיישנים נבחרים בארה"ב, רוסיה, צ'כיה, ועוד.

החנויות בעולם מעוצבות בקונספט ייחודי של המותג, המיובא במלואו מישראל וכולל את הריהוט, העיצוב, האביזרים והסטיילינג, לצד קולקציות האופנה והתכשיטים, המיוצרים כולם בעבודת יד במפעל "מיכל נגרין" בבת ים, ונשלחים מישראל לחנויות ברחבי העולם

 

ריימונד וולבר, מנכ"ל Michal Negrin, מסר: "התרחבותMichal Negrin  בעולם, היא פועל יוצא של ההצלחה הבינלאומית של הרשת. הקונספט הייחודי של המותג, שמשלב בין אופנה ותכשיטים ללייף סטייל ועיצוב הבית, הפכו את המותג לרשת בינלאומית מובילה ומצליחה לאורך השנים. אנו גאים בהצלחה שלנו ובכך שאנו מאפשרים לקהל לקוחות רחב בכל העולם, ליהנות מיצירה ישראלית מקורית"

 

מיכל נגרין, מעצבת הלייף סטייל הרב תחומית, מרחיבה את פעילות הרשת בעולם ופותחת ארבע חנויות קונספט חדשות למותג, המעמידות של הרשת על 67 חנויות ברחבי העולם ברחבי העולם.

סין


חנות הדגל ב-WANDA MALL בעיר ווהאן בסין, משתרעת על פני שתי קומות בקניון, כשכל קומה בשטח של כ-120 מ"ר. בהונגריה המותג השיק את חנות הקונספט החמישית של המותג בהונגריה. החנות נפתחה בבודפשט, ב-ARENA MALL בשטח של כ-35 מ"ר, ופועלת בנוסף לארבע החנויות המצליחות של המותג במדינה. ברומניה, חנות קונספט שנייה למותג, נפתחה בבוקרשט ב-AFI MALL, בשטח של כ-35 מ"ר. בקרואטיה חנות קונספט רביעית למותג, אשר הושקה בעיר העתיקה זאדר, בשטח של כ-50 מ"ר. החנות מצטרפת לשלושת החנויות של המותג בקרואטיה, הממוקמות בדוברובניק, בשדה התעופה של דוברובניק ובעיר ספליט.

 

 

כמו כן נמצאת הרשת במו"מ על פתיחת חנויות חדשות בלוקיישנים נבחרים ברחבי העולם, בהם בארה"ב, צ'כיה, רוסיה ועוד.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד