הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

"מובי לנד" חתמה על חוזה שכירות ל- 10 שנים בקניון עזריאלי חיפה

7/08/2018
"מובי לנד" חתמה על חוזה שכירות ל- 10 שנים  בקניון עזריאלי חיפה

קבוצת עזריאלי חתמה על הסכם שכירות לתקופה של 10 שנים עם חברת "מובי לנד" להקמת מתחם בית קולנוע ייחודי בקניון עזריאלי חיפה. הקולנוע יתפרש על פני שטח של 1,800 מ"ר ובמתחם יושקעו עשרות מיליוני שקלים. במסגרת ההסכם ייבנו שבעה אולמות קולנוע, על גבי שטח בתי הקולנוע הישנים אשר פעלו בקניון עד שנת 2005, תוך שימוש בטכנולוגיות ההקרנה והמסכים המתקדמים בעולם.

 

לדברי אפי ליפשיץ, מנכ"ל MOVIELAND "הקולנוע שלנו בקניון עזריאלי בחיפה יציע לקהל המקומי מתחם מעוצב, חדשני, מצויד במקרני לייזר באיכות הקרנה 4K המספקים תמונה בהירה וחדה מתמיד, סאונד משובח ומסכי ענק במפתח של עד כ 13 מטרים. הקולנוע של העתיד הוא יותר מרק סרט, ו MOVIELAND שמה דגש על עיצוב, נוחות ומגוון: הלובי כאזור בילוי, עם מזנון בפורמט חדשני, אולמות מרווחים המציעים פורמטים מיוחדים של ישיבה בפורמט שטרם נראה בישראל, מגוון רחב של סרטים ואירועי קונספט כמו gaming, e sports ושידור אירועים חיים מרחבי העולם. בנוסף יציע המתחם אולם מיוחד ומותאם לילדים. 

 

קניוני עזריאלי זיהו את המגמה העולמית לפיה בתי הקולנוע חוזרים למרכזי הקניות ובעקבות כך יובילו את המהלך בקניונים נוספים. כמו כן הקבוצה שוקדת ופועלת על אטרקציות ייחודיות לכל המשפחה עבור חווית בילוי אולטימטיבית.

 

"אנחנו ממשיכים להתעדכן ולשפר את נכסינו תוך ביצוע ההתאמות הנדרשות לתקופה הנוכחית", מסר ארנון תורן מנכ"ל קניוני עזריאלי במעמד חתימת ההסכם. "הקניון בחיפה עובר שינוי תמהילי מהותי בשנתיים האחרונות לרבות הכנסת שוכרים חדשים שאינם קיימים בעיר חיפה כגון: מועדון זאפה, חנות אורבניקה, סניף של רשת רמי לוי, חנות בקונספט חדש של מותג האופנה קסטרו ועוד".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד