הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קבוצת אמסלם תיירות נכנסת לראשונה לקטגוריית החופשות הכשרות

5/12/2018
קבוצת אמסלם תיירות נכנסת לראשונה לקטגוריית החופשות הכשרות

קבוצת אמסלם תיירות ונופש, נכנסת לראשונה לקטגוריית החופשות הכשרות לקהל שומר המסורת. הקבוצה תשווק לראשונה בעולם בשיתוף פעולה בין חברת הבת "מסעות" ל- Royal club Kosher, חופשה כשרה למהדרין במלון 5 כוכבים בתאילנד לחג הפסח, עבור הקהל  הדתי ושומר המסורת.

קבוצת אמסלם, תדאג להכשיר את מלון היוקרה Renaissance Pattaya Resort & SPA מרשת מלונות Marriott הממוקם בפאטיה ומדורג 5 כוכבים דה לוקס. מלון הפאר הממוקם בלוקיישן תוסס ומבוקש, כולל חוף פרטי, שתי בריכות שחיה חיצוניות, בריכה לילדים, חדר כושר 24 שעות, קלאב לילדים, ספא ועוד.

 

הכשרת המקום תתבצע בליווי הרב אליעזר שמחה וייס, במטרה להתאימו לרמת כשרות מחמירה מהדרין לא שרויה וללא קטניות, התואמת את הלכות הציבור הספרדי והאשכנזי. בליל הסדר, תתאפשרנה מספר וריאציות לחגוג את הערב החשוב: סדר ספרדי מרכזי משותף כהלכתו, סדר אשכנזי מרכזי כהלכתו, או לחילופין סדר פרטי בהתאם להעדפת הלקוח וללא כל צורך בתוספת תשלום.

 

יעקב אמסלם, בעלים ומנכ"ל אמסלם תיירות ונופש, מסר "אנו גאים להשיק את קטגוריית החופשות המותאמות לציבור הדתי ושומר המסורת. לדעתי אנו הראשונים בעולם אשר יצאו בשיווק מלון כשר למהדרין, ביעד אקזוטי כמו זה לקהל יעד רחב הכולל לקוחות מישראל, לצד יהודים מארה"ב, קנדה, אירופה ואוסטרליה המחפשים פתרונות לנופש במזג אוויר אידיאלי וחמים. בשמונה השנים האחרונות, אנו עדים לצמיחה מתמדת בביקושים לחופשה כזו מקרב הציבור המסורתי, הודות לכדאיות שבדבר שכן, היא מאפשרת לחסוך בהכנות המקדימות לניקיונות הבית הרבים ולהכשרתו, חיסכון אדיר ברכישת מזון ובישול לאורך כל ימות החג ומאפשרת למעשה חופשה שנתית למנוחה ביעד נחשק שלא היה פתוח עד כה לאלטרנטיבה נוחה ונגישה".

 

גיא רווה, מנכ"ל חברת מסעות, הוסיף "יהודי התפוצות מחפשים את החופשות הייחודיות המספקות ערך מוסף המאפשר ליהנות מחוויה קולינארית, לשמור על החג כהלכתו וליהנות מסביבה חדשה, נופים מרהיבים ויעד אקזוטי  וחמים במיוחד. אנו צופים כי צבר ההזמנות יגדל במהירות שיא בשל ייחודיותו של היעד וכדאיותה של החופשה המתומחרת בטווחים של בין 500-700 ₪ ללילה, מחיר נמוך משמעותית מכל חופשה בארץ".

 

אהרון ליפנר, מנכ"ל Royal club Kosher מוסיף, "החיבור שלנו עם חברת אמסלם טורס, הנו טבעי ומתבקש ואני צופה כי הוא יורחב בעתיד לפעילות ענפה בשוק התיירות הכשרה למהדרין בעולם, מעבר לפעילות נקודתית זו. מדובר בשוק רחב המחפש פתרונות יצירתיים ומפנקים לחגי תשרי ופסח,  אך ישמח להרחיב את היריעה לחופשות מסוג זה גם ברמה והיומיומית כך שהפוטנציאל הטמון בשוק זה הנו גדול".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד