הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קבוצת רולטיים קיבלה את הזיכיון הבלעדי לייבוא ושיווק שעוני FILA

6/02/2019
קבוצת רולטיים קיבלה את הזיכיון הבלעדי לייבוא ושיווק שעוני FILA

קבוצת רולטיים, המתמחה בייבוא ושיווק מותגי שעונים ותכשיטים בינלאומיים, קיבלה בימים אלו את הזיכיון הבלעדי לייבוא ושיווק שעוני מותג האופנה והספורט האיטלקי FILA, בישראל.

 

קולקציית השעונים של המותג FILA מגוונת ומאופיינת כאופנת ספורט לצעירים. הקולקציה יוניסקס ומותאמת לקהל מגילאי 18 ומעלה.

 

עיצוב השעונים מתכתב עם ליין הבגדים של המותג מתחבר לקאמבק הסוער של טרנד הלוגואים, אשר נמצא בימים אלו בשיאו, עם תחייתה של אופנת הניינטיז שבה לוגואים של בתי אופנה גדולים הפכו שוב להיות רלוונטיים.

 

השעונים ישווקו בישראל החל מחודש פברואר,  בלעדית ברשת חנויות אימפרס ברחבי הארץ  ובאתר האון ליין של אימפרס. מחיר השעונים בישראל יהיו זהים למחירם באירופה  וינוע החל מ -  195 ₪ ועד ל 600 ₪.   

 

לדברי דודו פולטורק, מנכ"ל קבוצת רולטיים: "FILA נחשב לאחד המותגים הנחשקים בעולם האופנה וכאייקון  מוכר ואהוד על צעירים ושכבות רבות של הציבור.  השעונים הינם חלק אינטגרלי מהמראה והאווירה אותם משדר המותג. חברת רולטיים זיהתה את הפוטנציאל של ולקחה על עצמה את ההזדמנות להצעיד אותו קדימה ולהביא לצרכן הישראלי  את קו השעונים האופנתי, כשהלמה לקולקציית האופנה שלו."

 

עוד הוסיף פולטורק: "ההחלטה לייבא ולשווק את מותג השעונים האיטלקי FILA בישראל, באה לתת מענה לקהל לקוחות צעיר אשר מחפש שעונים במראה אופנתי ועדכני עם טווח מחירים נגיש במיוחד."

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד