הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת פלורליס משיקה חנות בדיזיין סנטר בני ברק

29/07/2019
רשת פלורליס משיקה חנות בדיזיין סנטר בני ברק

אלעד בר דיין וקרני כנען- מנכ"לי החברה ובעליה מסרו: "אנו נרגשים לפתוח את הסניף הרביעי של פלורליס. חיפשנו רבות לוקיישן נוסף שיעביר את חווית הקנייה הייחודית אשר בחנויותינו לצרכן הישראלי ולאנשי המקצוע אשר עובדים עמנו. הבחירה בדיזיין סנטר וההשתלבות שלנו לצד תמהיל החנויות הקיים במתחם, עונה על ציפיותינו .
אנו שמחים להעניק ללקוחותינו חנות נוספת בה הם יכולים להגשים את המאווים העיצוביים שלהם וליהנות מחוויית קנייה איכותית וייחודית"

 

זהו סניף רביעי של פלורליס המצטרף לחנויות בראשל"צ, הרצליה פיתוח וחיפה. 


שטח החנות עומד על כ-750 מ"ר, החנות תוכננה ע"י האדריכלית לימור רוזנר מוג'ה, שאמונה גם על תכנון ועיצוב החנויות הקודמות ברשת.

חומריות העיצוב בחנות, כמו גם בחנויות הנוספות משדרת פשטות וניקיון עיצובי. עץ בהיר כחיפוי לקירות ולמדפים, פרזול מינימליסטי בגוון שחור וכן בצבוץ של פרזול מזהב. העיצוב והחומריות הם כמובן הכלים לתת במה וחשיפה לפריטי הקולקציה המוצגים בחנות.

 

מוג'ה מסרה אודות החנות החדשה: "יש יתרון רב בעבודה המשכית עם לקוח. החנויות עוצבו באותה שפה עם התאמה למיקום החנות ולקהל היעד. פלורליס דיזיין סנטר ממוקמת בתוך מתחם עיצובי ולכן מעוצבת ומתוכננת בהתאם. בחנות גם פינת קפה ייחודית ומאובזרת, המאפשרת מקום מפגש ועבודה ללקוחות ומעצבים. חלל החנות חולק ל"חדרים" שנתחמו בקירות או אלמנטים מיוחדים של ריהוט. כך ניתן היה ליצור עולמות שונים בנושאים מגוונים בתוך החנות (סלון, מטבח, גינה וכד').

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד