הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מולטיפאס משיקה את ה Dining Card הראשון בישראל בהשקעה של כ- 1,000,000 ₪

27/05/2007 16:30

מולטיפאס משיקה את ה Dining Card הראשון בישראל בהשקעה של כ- 1,000,000 ש"ח. מהחברה נמסר כי לקראת סוף החודש צפוי לעלות הפיילוט הראשוני לכרטיס הראשון מסוגו בישראל בשיתופן של כעשר מסעדות שונות ברחבי גוש דן.

 

ה-  Dining Card הינו למעשה כרטיס מגנטי- אמצעי תשלום אשר נטען בכסף לפני השימוש בו (Pre Paid), המשמש כאמצעי תשלום במגוון רחב של מסעדות ובתי קפה ברחבי הארץ. הכרטיס הינו רב פעמי וניתן לטעינה חוזרת. את הכרטיס ניתן לטעון בכל אחת מן המסעדות המשתתפות, באתר האינטרנט או באמצעות טופס פקס בפנייה ישירה למשרדי החברה. מהחברה נמסר כי הכרטיס החדש של מיועד לתת מענה לכל סוגי הלקוחות הקיימים: החל מלקוחות פרטיים, עובדי חברות וכלה בארגונים או מוסדות הסועדים במסעדות. 

 

מולטיפאס הינה החברה הראשונה בישראל אשר מספקת פתרונות סליקה לאמצעי תשלום חוץ בנקאיים (Pre-Paid ו Post-Paid) ומערכות לניהול מועדוני לקוחות. שירותי החברה ניתנים על תשתית מערכת (On-line) MultiPass ומוטמעים אינטגרטיבית בנקודת הקצה הקמעונאית (קופת העסק). מערכת  MultiPass הינה מערכת מקוונת הנשענת על מערך שרתים ותוכנת סליקה מתקדמים, נקודות קצה ומשרד אחורי מבוסס אינטרנט.

 

המערכת מאפשרת ללקוחותיה יישום מגוון רחב של תוכניות שיווקיות וניהוליות באמצעות כרטיס מגנטי. מגוון מוצרי החברה מונה את הבאים: כרטיסי Pre-Paid, כרטיסי Post-Paid (לקוחות בהקפה), כרטיסי מועדון, כרטיסי עובדים, כרטיסי מתנה, זיכויים ללקוחות, שובר החלפת פריט ועוד. על לקוחות החברה נמנות רשת ארומה ישראל, רשת ארומה תל אביב, חברת פלאפון, חברת שטראוס- עלית, משטרת ישראל ועוד. 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד