הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

חברת גלברט כהנא תייצג בישראל את ענקית התקשורת העסקית הבינלאומית FD International

28/07/2009 08:40
הגדל

חברת קשרי המשקיעים והתקשורת העסקית הגדולה בישראל גלברט כהנא תייצג בישראל את רשת יחסי הציבור וקשרי המשקיעים הבינלאומית מהגדולות בעולם FD International. גלברט-כהנא תספק שירותי ייעוץ, יחסי ציבור וקשרי משקיעים בישראל ללקוחות FD העולמית, וכן יתאפשר ללקוחות גלברט-כהנא ליהנות מהיצע שירותי התקשורת הרחב של FD International בחו"ל בסטנדרטים המקצועיים מהגבוהים ביותר בעולם. זהו הסכם שותפות אסטרטגי שלישי עליו חותמת גלברט-כהנא עם חברות בינלאומיות מובילות בשלוש השנים האחרונות תוך שיפור והרחבת היצע השירותים שלה ליותר מ-100 מחברות שוק ההון הישראלי.      

 

ענקית הייעוץ התקשורתי הבינלאומית FD International (www.fd.com) היא חברת ייעוץ מהגדולות ביותר בעולם ומובילה עולמית בייעוץ למיזוגים ורכישות (M&A). חברת FD היא מומחית עולמית במתן שירותי תקשורת פיננסית הכוללים יחסי ציבור, קשרי משקיעים, ניהול משברים וייעוץ ארגוני ובעלת ניסיון של 20 שנה. החברה מספקת ייעוץ תקשורתי עסקי ליותר מ-1,000 לקוחות ברחבי העולם, כולל חברות ציבוריות, חברות פרטיות וארגונים ציבוריים בכ-30 מדינות.

 

FD היא אחת מ-15 גופי הייעוץ התקשורתי הגדולים בעולם במונחי הכנסות והיא פועלת באמצעות רשת של משרדים במערב ומרכז אירופה, צפוןAmerica, Asia and Latin America. אמריקה, אמריקה הלטינית ואסיה.FD's services include financial PR, investor relations, crisis and issues management לחברה, המעסיקה כ-730 עובדים, נציגות בכל מרכזי העסקים הגדולים בעולם, עם משרדים בלונדון, ניו יורק, בחריין, בייג'ין, בוגוטה, בוסטון, קייפ טאון, שיקאגו, דובאי, דאבלין, פרנקפורט, הונג קונג, יוהנסבורג, לוס אנג'לס, מנצ'סטר, מוסקבה, פנמה סיטי, פריס, סאן פרנסיסקו, שנחאי, סינגפור, סידני, וושינגטון ושיתופי פעולה עם נציגויות מובילות בשאר המקומות.

 

ג'ון ארונס, מנהל הפעילות הבינלאומית של FD, מציין כי "ל-FD ניסיון משמעותי מצטבר בעבודה מול מספר חברות ולקוחות בישראל בביצוע מהלכי הנפקה (IPOs), פעילות קשרי משקיעים, ליטיגציה וקשרי חוץ. חתימת הסכם השותפות עם גלברט-כהנא יאפשר כעת ל-FD לפעול בישראל באופן נרחב יותר ומאורגן יותר בכל תחומי התקשורת העסקית ויחסי הציבור. גלברט-כהנא נבחרה על ידנו לשמש כשותף וכנציגה של FD בישראל בשל הישגיה וניסיונה רב השנים בשוק ההון הישראלי ובשל המוניטין הגבוהה והמוכח שלה בייצוג של יותר מ-100 לקוחות בישראל, מהם כ-30 מבין 100 החברות הגדולות ביותר בישראל במונחי שווי שוק. אנחנו מאמינים ששיתוף הפעולה עם גלברט-כהנא יאפשר ל-FD להמשיך ולהרחיב את סל השירותים שלה בפנייה ללקוח העסקי בישראל".   

 

זאב גלברט, מייסד ושותף בחברת גלברט-כהנא, מציין כי "אנחנו גאים מאוד על שתוף הפעולה האסטרטגי עם ענקית התקשורת העסקית FD International ושמחים מאוד על כך שגוף ייעוץ עולמי בקנה מידה שכזה בחר בגלברט-כהנא לייצגו בישראל. אנחנו חותרים תמיד להבטחת שירות בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר עבור לקוחותינו, ו-FD היא ענק בינלאומי שלישי שחותם עם גלברט-כהנא על הסכם שיתוף פעולה. לחברת גלברט-כהנא, באמצעות החברה הבת GK Investor Relations המנוהלת על ידי אהוד הלפט, שיתוף פעולה מוצלח מאוד מזה 3 שנים עם חברת קשרי המשקיעים האמריקאית CCG (www.ccgir.com), וכן הסכם שותפות אסטרטגי מזה כשנה עם חברת ה-AR הגדולה בעולם, KCG (www.knowledgecap.com/KCG/Home). הסכם השותפות עם FD הוא הוכחה נוספת להישגיה של גלברט-כהנא ולביסוס מעמדה של פעילות יחסי הציבור של החברה בשוק ההון, ששודרגה משמעותית לפני כשנה וחצי עם כניסתו של ערן גבאי מבכירי TheMarker בעבר לניהול הפעילות. אין לי ספק שהשותפות עם FD היא מקפצה גדולה לחברות בישראל ביכולת שלהן לקבל שירות וייעוץ בסטנדרטים הגבוהים בעולם".

 

עמנואל כהנא, שותף בחברת גלברט-כהנא, מציין כי "ההסכם הוא הוכחה נוספת למעמדה המוביל של גלברט-כהנא בפעילות הייעוץ התקשורתי לשוק ההון בישראל. שיתוף הפעולה עם ענק יחסי ציבור בקנה מידה שכזה, על הידע המקצועי והניסיון רב השנים של קבוצת FD יסייעו רבות לגלברט-כהנא להמשיך ולהציע שירותי תקשורת ברמה הגבוהה ביותר לחברות שוק ההון הישראלי. השילוב שבין משאבי הרשת הבינלאומית הגדולה של FD ונוכחותה החזקה של גלברט-כהנא בשוק ההון בישראל יפעלו לטובת לקוחותינו ויהיו לעזר רב עבור לקוחות FD העולמית. עבור גלברט-כהנא מדובר בשותפות אסטרטגית בעלת פוטנציאל להגדלת בסיס הלקוחות של החברה גם בחו"ל. השותפות הזו מבליטה פעם נוספת את המחויבות שלנו ללקוחות ובשילוב של המקצועיות הגבוהה של עובדי גלברט-כהנא תוביל לתוצאות המקוות עבור לקוחותינו".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד