הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ניוז יחסי ציבור קיבל לטיפולו את מפעל "מכסף" מקיבוץ ניר עם הסמוך לעזה

20/07/2010 11:15

משרד ניוז יחסי ציבור ומיצוב תקשורתי בבעלות העיתונאית לשעבר רחל לרנר קיבל לטיפולו את תקציב יחסי הציבור של מפעל מכסף מקיבוץ ניר עם בדרום.

 

מפעל "מכסף" בבעלות קיבוץ ניר עם מהמובילים בישראל בייצור ייבוא ושיווק סכו"ם , סירים וכלי בית החל לשווק לראשונה השנה סדרת סירי יציקת אלומיניום יוקרתיים בציפוי קרמי ייחודי ובלעדי בארץ.

 

פיתוח סדרת  "עלית קרמיק" הנחשבת ליוקרתית בתחום סירי הבישול ארך כשנה, הושקעו בה עשרות אלפי דולרים והיא נועדה לתת מענה לביקושים הגדלים בקרב הציבור למוצרי צריכה העשויים מחומרים טבעיים,ידידותיים לסביבה ובריאים למשתמש.   

 

מפעל "מכסף" נחשב לוותיק ולמוביל בישראל בתחום ייצור ושיווק סכו"ם לצריכה ביתית, לבתי מלון, לחברות קייטרינג ומסעדות, לצבא ולארגונים גדולים למעלה מ 50 שנה. לאחרונה לקח מפעל  "מכסף" את היעד להיות מוביל ופורץ דרך בתחום המטבח הישראלי עם סדרת הסירים הקרמיים הבריאותיים והידידותיים לסביבה במגוון של סירים, סוטאז'ים ומחבתות בצבעים מרהיבים, בעיצוב חדשני ובמבחר גדלים.

"מכסף"   פועל במספר תחומים נוספים כגון: כבישה קרה של מתכות למגוון פעילויות תעשייתיות ומבלטנות בתחומי הרכב והחקלאות

 מכסף מייצר ומוכר מוצרים באיכות גבוהה ופועל תחת תקן ISO 9001

אסף דולב מנהל השיווק של "מכסף" אומר: " הציבור בישראל מקבל מהיום מוצר מנצח ובמחיר סביר כיאה למסורת של 'מכסף'. אנו מתכננים כניסה לרשתות כלי בית מובחרות תוך הגדלת נתח שוק של סדרת הסירים הבריאותית ליותר מ 10% כיום"

 

משרד ניוז יחסי ציבור מתמחה בתחומי הצרכנות, מזון, רפואה משלימה, היי טק , פיננסים ולייף סטייל. לדבריה של רחל לרנר : "מכסף" מהווה עבורנו אתגר בתחום החשיפה התקשורתית והמיצוב היות שבמהלך כל שנות פעילותו לא טופל במסגרת יחסי ציבור. השנה לקראת חג הפסח השיק משרדנו את סדרת הסירים הבריאותית של "מכסף" כפיילוט ראשוני והיינו עדים לצימאון הפוקד את השוק בתחום הבישול הבריאותי".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד