הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

3 תקציבי תיירות חדשים ל"אטד תקשורת"

3/11/2010 16:40

3 תקציבי תיירות חדשים ל"אטד תקשורת" פסטיבל ימי ענף הזית ה16 (זו הפעם השלישית!), פסטיבל דונה גרציה, ומיזם התיירות החדש על הכנרת ה"טיבריום".

 

במקביל, מובילים זו השנה הרביעית את קמפיין חודש בריאות הנפש הישראלי  של עמותת אנוש בהובלת נשיאת חוג הידידים של העמותה-צופית גרנט.

 

פסטיבל ימי ענף הזית ה- 16 שנפתחו בשבוע שעבר וממשיכים גם השבוע  (29.10-5.11.10), מסורת חגיגות ביוזמה משותפת של המשרד לפיתוח הנגב והגליל, הרשות לפיתוח הגליל , המשרד לפיתוח כלכלי ערבי , מועצת הזית, משרד  החקלאות , משרד התיירות ,משרד רה"מ וקק"ל ומופק על ידי חברת BIC (מפיקי הותיקן) ומטרתו לקדם את עונת המסיק ,את התיירות בגליל ואת היצרנים המובילים בתחום שמן הזית. זוהי השנה השלישית שבה אטד תקשורת מוביל את מערך היחצ לפסטיבל

 

פסטיבל דונה גרציה, הפסטיבל לחגיגות 500 שנים למייסדת העיר טבריה ולמנהיגה הציונית הראשונה והעשירה בעולם -הדונה גרציה, הוא יוזמה של חברת התיירות והנופש המובילה "אמסלם טורס" ומוזיאון הבית של דונה גרציה ,בשיתוף פעולה מלא של עיריית טבריה ובסיוע התאחדות המלונות וכן הרשות לפיתוח הגליל ומשרד התיירות-אגף האירועים. הפסטיבל הוא  מסע בן 4 ימים ( 15-18.11.10) בהם ייהנו המבקרים ממפגשים מרתקים בנושאים השונים הקשורים במורשת יהודי ספרד ופורטוגל, בערבים יתקיימו מופעי אמני צמרת במוסיקה ( יהורם גאון, מיקי גבריאלוב, גלית גיאת,אבי טולדנו ועוד), ותיאטרון בניחוחות תרבות ופולקלור פזורת ספרד

 

הטיבריום, אטרקציה תיירותית חדשה בחלקה הדרומי של הטיילת בטבריה שנולדה בהשקעה עצומה וחסרת תקדים.  מדי ערב נחשפים מופעי מים אורקוליים מוסיקאליים נדירים שעולים מתוך מי הכנרת.  ה"טיבריום מזמין את הקהל לצפות במופעים ללא תשלום , הפרויקט הינו יוזמה של עיריית טבריה באמצעות החברה הכלכלית ובמימון משרד התיירות והמשרד לפיתוח הנגב והגליל ."טיבריום" תוכנן והוקם ע"י דיסק-אין פרו  שגם ביימו את המופע ,בהפקה משותפת של גיל טייכמן AVS ו-oas בביצוע חמ"ת.  אורכו של כל מופע כ-20 דקות והם מועלים בתדירות של שעה ,ביניהם  יוכלו המבקרים ליהנות מיופייה של הטיילת ומהאתרים הרבים שמציעה טבריה.

 

מבצע ההתרמה של עמותת אנוש  המטופלת זו השנה הרביעית באטד, מוביל את חודש בריאות הנפש בישראלי . במסגרת הפעילות, אטד תקשורת מקדמת את  עמותת אנוש העוסקת בשיקום נפגעי נפש בקהילה, והיוזמת  מסורת מופעי ההתרמה ומבצעי ההתרמה למען נפגעי נפש. את נשיאת חוג הידידים של העמותה צופית גרנט. השנה הצטרפו לעשייה למען המתמודדים גם  היוצר עילי בוטנר, הזמר אדם ,אריאל הורוביץ ורבים וטובים אחרים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד