הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

שת"פ אלטמן והוועד האולימפי

26/01/2014
שת"פ אלטמן והוועד האולימפי (הגדל)

חב' "טעם טבע אלטמן" תשתף פעולה עם הוועד האולימפי בישראל ותלווה את הספורטאים בדרכם למשחקים האולימפיים  בריו 2016. החברה תספק לספורטאים האולימפיים את
משק תוספי התזונה שלהם יזדקקו במשך השנים הקרובות.

שיתוף הפעולה יניב גם סדרת תוספים חדשה ייעודית  שתשווק בישראל תחת  המותג "אלטמן"  ואשר מיועדת לאנשים העוסקים בספורט. הפיתוח נעשה בשיתוף עם הצוות הרפואי של הוועד האולימפי בישראל. ההשקעה במהלך נאמדת בכ-מיליון שקלים

התוספים שבהם ישתמשו ספורטאי הסגל האולימפי של ישראל בהמלצת הצוות הרפואי ובאישורו הם מגוון מוצרי אומגה 3 של "אלספה", תוסף לשיפור איכות מצב המפרקים – "מגה גלופלקס" משחת "טראומיל", מגנזיום, ויטמין D ויטמיניB 12   ועוד וכל זאת בהמלצת הצוות הרפואי של הוועד האולימפי ובאישורו.

כאמור, טעם טבע אלטמן תוכרז על-ידי הוועד האולימפי כספקית  הרשמית והבלעדית של הסגל האולימפי לריו 2016 בקטגוריה של תוספי תזונה.

לקראת התחרות  תציג החברה אייקון מיוחד שיוצמד כחותמת על  כל המוצרים בהם משתמשים הספורטאים האולימפיים.  

לדברי דוד גבאי סמנכ"ל שיווק טעם טבע אלטמן: "שיתוף הפעולה  עם הספורטאים האולימפיים שייצגו את ישראל מתבקש לאור היכולת של  חברת טעם טבע אלטמן לתמוך בספורטאים בזמן אימונים ובזמן התחרויות. מדובר בקטגוריה חדשה ומתפתחת הצומחת  בקצב מואץ ברחבי העולם . ואנו שמחים להשיק אותה  גם בישראל. יחד נעזור לספורטאים המובילים של ישראל  להתכונן בצורה הטובה ביותר לתחרויות ולהגיע להישגים".

הקף  שוק תוספי התזונה בישראל מוערך ב 750 מיליון שקלים בשנה. מסקר שערכה טעם טבע אלטמן עם חברת המחקר סאפיו עולה כי בשנים האחרונות ניכרת עלייה בצריכת תוספי תזונה בשיעור של כ 10%. הגידול ניכר הן בשיעור המשתמשים והן בתדירות השימוש.  47%  מתושבי ישראל רוכשים תוספי תזונה באופן קבוע  הרגל שאינו נחלתו הבלעדית של ציבור הספורטאים.

ד"ר לובה גליצקייההרופאה האולימפית של ישראל" : הספורט התחרותי מציב דרישות גופניות גבוהות מאד. ספורטאי העלית של ישראל צריכים להיתמך בתוספי תזונה להשלמת המחזוריות ולשיפור הביצועים. לכן, אנו ברפואת ספורט משתמשים בתוספים שונים. אנחנו שמחים מאד על שיתוף הפעולה עם טעם טבע אלטמן העומדת לפתח קו מוצרים חדש המיועד לשימוש בקרב ספורטאי ההישג של ישראל".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד