הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מי עדן לוקחת חסות ראשית במירוץ הלילה של תל אביב

20/10/2014

חברת מי עדן מעניקה חסות מרכזית במרוץ ותהיה ספקית המים הרשמית של מרוץ הלילה של תל אביב- בשמו החדש "Tel Aviv Night Run 2014" שייערך ב 28 באוקטובר 2014. במסגרת החסות, תציב מי עדן מספר תחנות לאורך המסלול החל מנקודת הזינוק, ובהן יחולקו לרצים בקבוקי ספורט 500 מ"ל ובקבוקי 250 מ"ל, המעוצבים בשילוב הלוגו החדש של המרוץ, המותאמים לדרישות הרצים ולנוחותם.

מי עדן צפויה לחלק במרוץ כולו, למעלה מ-180,000בקבוקי מים מינרליים, לטובת עשרות אלפי המשתתפים. כמו כן כחלק מתפיסת שמירה על איכות הסביבה המובילה את החברה, מציבה מי עדן בשיתוף עם עיריית תל אביב לאורך המסלול כלובי מחזור ממותגים לאיסוף ומחזור הבקבוקים. 

שיתוף הפעולה של מי עדן עם מרוץ הלילה של תל אביב מתקיים זו השנה החמישית ברציפות והוא מהווה נדבך מרכזי בפעילות מי עדן בעולם הריצה, במתן חסויות לאירועי ספורט וריצה נוספים, ביניהם המכביה, מרתון ירושלים ועוד.  

עופר משולם, סמנכ"ל שיווק וקמעונאות במי עדן ישראל: "אנו גאים גם השנה כמותג המים המוביל בישראל לשתף פעולה במרוץ כל כך חשוב ומוביל בעולם הריצה. החיבור בין עולם המים במי עדן לבין עולם הריצה והספורט היו חיבור טבעי וחשוב לחברה ואנו מאחלים לכל הרצים בהצלחה במרוץ"

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד