חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

כנס TechCrunch חוזר לישראל

כנס TechCrunch חוזר לישראל

חברת המדיה הטכנולוגית המובילה בעולם, TechCrunch, צפויה לערוך כנס בישראל עבור קהילת ההיי-טק המקומית והחברות ההזנק.
TechCrunch היא אחת מקבוצות המדיה המובילות בעולם בזירה הטכנולוגית ומסקרת את תעשיית הסטארטאפ העולמית ומספקת לעולם חדשות טק על בסיס יומי.

הקבוצה נוסדה נוסדה בשנת 2005 כאשר TechCrunch מגיע ליותר מ -17 מיליון מבקרים ייחודיים בכל חודש. לאחר שערכו מפגשי Meetup ותחרות סטארטאפים בשנתיים האחרונות בישראל, TechCrunch חוזרת לכנס נוסף.

האירוע יתקיים ב -7 ביוני במרכז הירידים בתל אביב, בהשתתפות יזמי הון סיכון מהמובילים בתעשייה לצד חברות ענק וחברות סטארט-אפ פורצות דרך. יחד איתם יגיעו גם הצוות הבכיר של TechCrunch על מנת לחפש את הדבר החם הבא בסְצֵנָת הטק. הכנס יתמקד בעולם התחבורה האוטונומית וניידות חכמה (Smart Mobility).

בכנס ישתתפו בדיונים בין השאר גם ראג' קאפור (Lyft), יריב בש (Playtrex), רן קראוס (אירובוטיקה), אריאלה גרינברג (מנהלת החדשנות, המרכז הטכני הישראלי מתקדם, ג'נרל מוטורס) ונטלי רפואה (שותפה בויולה צמיחה).
הנושאים המרכזיים בכנס ינועו סביב הנושא – "איך טכנולוגיות שונות בכלל וישראליות בפרט, תתחברנה לשינוי תעשיית הניידות והתעבורה החכמה".

נד דזמונד, ה – COO (סמנכ"ל המבצעים) של TechCrunch, אומר כי "ישראל מובילה בכמה תעשיות חשובות. Mobility Smart היא אחת מתעשיות אלה לדעתי. אנחנו נאגד כמה מהאנשים והגופים החשובים בעולם בתחום זה ונדבר על הטכנולוגיות החדשניות ביותר שיש לישראל להציע. רחפנים מסחריים, רכבים אוטונומיים ומכוניות מעופפות הם רק חלק מהנושאים שיעלו בפאנלים השונים".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד