הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

תערוכה שניה של רנואר במסגרת הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים

18/06/2019

בעקבות ההצלחה בשנה שעברה, חברת האופנה רנואר המשיכה בשיתוף הפעולה עם הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים של בית הספר לקולנוע וטלוויזיה ע"ש סטיב טיש באוניברסיטת תל אביב וקיימה במסגרת הפסטיבל תערוכת צילומים מרהיבה בה הוצגו הפקות אופנה מסצנות מוכרות בעולם הקולנוע על פי חזונם האישי של צלמים וסטייליסטים מובילים בישראל.  

 

לדברי יפעת פסטרנק סמנכ"לית השיווק של קבוצת רנואר: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם בית הספר לקולנוע וטלוויזיה ע"ש סטיב טיש באוניברסיטת תל אביב והפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים ועל כך שניתנה לנו הזדמנות גם השנה להביא זווית חדשה ואופנתית עבור הקהל. במסגרת הפסטיבל הוקדש יום שלם לקשר שבין קולנוע לאופנה הכולל הרצאות, תערוכת צילומי אופנה והקרנת סרטים ייעודיים שאנו גאים לקחת חלק בו. שיתוף פעולה זה מצטרף לשורה של פעילויות שיזמה רנואר עבור ציבור הסטודנטים ביניהן: פתיחת חנות באוניברסיטת תל אביב, שיתוף פעולה עם החוג לאופנה בשנקר, שיתוף פעולה עם ויצו צרפת ומתן חסויות באירועי סטודנטים כמו מסיבת הפאנג'ויה בקיץ".

 

בין האירועים, הוקרן בבכורה בפסטיבל, פאשן פילם קצר אשר הופק במיוחד לאירוע זה על ידי הפסטיבל והחוג לקולנוע, בשילוב הקולקציה של חברת "רנואר", כאשר הקו המנחה הינו הומאז' לרגע אופנה אייקוני בקולנוע. בנוסף, השנה חברת "רנואר" הפיקה פרוייקט עם מיטב הצלמים והסטייליסטים כאשר כל אחד יציג את הפקת האופנה שייצר השואבת השראה מסצנות מוכרות מעולם הקולנוע על פי אינטרפרטציה אישית שלו.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד