הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

תחרות ברשת: בניית אתר האינטרנט הרשמי לשחקן הפוטבול האגדי ג'רי רייס

16/07/2013

חברת הסטארט אפ הישראלית WIX מכריזה על שיתוף פעולה עם ג'רי רייס, מגדולי השחקנים ב-NFL ומי שנבחר להיכל התהילה. במסגרת שיתוף הפעולה, WIX מזמינה את משתמשיה ואת מעריציו של רייס מרחבי העולם להתחרות על בניית אתר האינטרנט הרשמי של השחקן. בניית האתר תעשה באמצעות הפלטפורמה הפופולארית של WIX המאפשרת לכל אחד לבנות אתר אינטרנט מקצועי  ללא כל ידע טכני או  ניסיון  קודם. הזוכה, שייבחר על ידי רייס ונציגי WIX יקבל פרס כספי של 10,000 דולר.

שיתוף הפעולה עם ג'רי רייס נוצר כשהשחקן החליט להשיק אתר אינטרנט רשמי ורצה לשתף את מעריציו בתהליך. על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, חבר רייס ל-WIX, המאפשרת ללמעלה מ-35 מיליון משתמשים ברחבי העולם לעצב בקלות אתרי אינטרנט מרהיבים.

"במהלך כל הקריירה שלי זכיתי בתמיכה ואהדה גורפת מהקהל. המעריצים שלי, הם אלו שמכירים אותי הכי טוב, ולכן הם הבחירה הטבעית לעיצוב אתר האינטרנט שלי" אומר רייס. "הטכנולוגיה הידידותית של WIX, אפשרה לי להשיק תחרות שבמסגרתה אנשים רגילים, ללא שום ידע טכני, יכולים להשתתף בבניית האתר שלי ולזכות בפרס מדהים. אהיה גאה להשתמש באתר אינטרנט שנוצר על ידי האנשים שהכי אוהבים אותי כאתר הרשמי שלי".

עומר שי, סמנכ"ל השיווק של WIX: "אתר מרשים מבחינה ויזואלית הוא נכס מהותי לכל עסק, מיזם או מותג וכוכב ברמתו של ג'רי רייס ראוי ללא פחות מכך. המהות של WIX  היא להעצים את הנוכחות המקוונת של המשתמשים ולאפשר להם חופש יצירתי מוחלט ליצור אתר אינטרנט שמשרת את החזון שלהם. התחרות שיצרנו מאפשרת למעריצים הגדולים ביותר של רייס הזדמנות לחבור לספורטאי האהוב עליהם ולזכות ב-10,000 דולר ובסיפור מעולה לח'ברה" .

לפרטים נוספים בקרו באתר התחרות: http://designforjerry.com

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד