הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מטריקס פיתחה אתר חדש לאפריקה ישראל

12/02/2014

אפריקה ישראל מגורים, מקבוצת אפריקה ישראל השקעות, העלתה לאוויר אתר אינטרנט חדש, שפותח על ידי מטריקס דיגיטל בשיתוף אנשי חטיבת מערכות מידע של קבוצת אפריקה ישראל. הפרויקט נמשך כשנה, והיקפו מוערך בכמאות אלפי שקלים.

האתר החדש כולל מידע נרחב ומקיף על פרויקטי הבנייה של החברה לצד נתונים אודות דירות למכירה, המתעדכנים בזמן אמת באמצעות ממשק למערכות התפעוליות של החברה.

פיתוח האתר נוהל על ידי חטיבת מערכות המידע של קבוצת אפריקה ישראל בשיתוף מנהלי השיווק של אפריקה ישראל מגורים, והוא בין הפרויקטים הראשונים בארץ שפותחו על גבי SharePoint 2013, תשתית ניהול התוכן המתקדמת ביותר מבית מיקרוסופט. הפיתוח והעיצוב בוצעו על ידי מטריקס דיגיטל. בשלב הראשון האתר עלה לאוויר בעברית ובאנגלית, ובקרוב יעלה לאוויר גם בצרפתית וברוסית.

בתהליך בניית האתר הושם דגש על יצירת חווית לקוח ייחודית ומתקדמת באמצעות ניווט אינטואיטיבי וידידותי, אלמנטים גרפיים מעוצבים וקבלת מידע רלוונטי המתייחס לסביבת הפרויקט כגון: נתונים על העיר והשכונה, השירותים הקהילתיים, מוסדות החינוך, התפתחות הבנייה באזור ומחירי הנדל"ן, וכל זאת בעיצוב מזמין וחדשני. כמו כן, כולל האתר מגוון מדריכים אינפורמטיביים לקהל הגולשים בנושאי חתימת חוזה לרכישת דירה, מדריך משכנתא ומעבר דירה, טיפים לעיצוב הבית ועוד.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד