הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

כנס ראשון בעולם למערכת המסחר האלקטרוני NopCommerce

29/10/2015

בסוף השבוע יצא לדרך כנס ייחודי לקהיליית הNopCommerce הבינלאומית באמסטרדם, הולנד. מנכ"לית חברתCredo, אולגה יגורוב ביחד עם רינת בן סימון - מנהלת השיווק תייצגנה בכנס את קהילת NopCommerce, מערכת חדשה לפיתוח אתרי סחר. הפלטפורמה מבוססת קוד פתוח והיא נוחה וקלה מאד לשימוש והתאמה אישית לפי צרכי הלקוח. 

כבר עם הקמתה בשנת 2008, החלה חברת Credo לבסס את פעילותה על גבי טכנולוגית ה- NopCommerce בארץ, ואשר במרוץ השנים צברה מאות אלפי משתמשים מרוצים בארץ ובעולם. 

רינת בן סימון מנהלת השיווק של Credo:"אנחנו רואים בטכנולוגיית ה NopCommerce קטר צמיחה של עולם המסחר האלקטרוני, ועושים את מרב המאמצים על מנת להנגיש טכנולוגיה זו לעסקים בישראל". 

אל הכנס יגיעו כ 100 משתתפים חברי הקהילה מכל העולם, והוא יקבץ את מיטב המומחים מתחום הפיתוח והשיווק. בין הנושאים שיועלו בכנס:  עבר, הווה ועתידה של NopCommerce; אסטרטגיה שיווקית של NopCommerce בעולם של מג'נטו; אינטגרציה למערכות חיצוניות ועוד.

אורח הכבוד של הכנס הוא אנדריי מזולניסטיאן, האב המייסד של פלטפורמת ה-NopCommerce   המהווה כמקור הידע הגדול ביותר בתחום וסיוע בפורומים, אנדריי יישא דברים בכנס לצד דוברים אחרים המשתתפים בכנס.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד