הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

SAP חצתה את קו ה-50,000 חברות שמשתמשות בפתרון ה- ERP לעסקים קטנים ובינוניים SAP Business One

7/12/2015

עם יותר מ-50,000 לקוחות, פתרון SAP Business One הפך לאחד מפתרונות התוכנה הנפוצים ביותר של פורטפוליו הפתרונות של סאפ. הפתרון זוכה לביקוש גבוה ויציב עם קצב התעניינות שגדל מיום ליום, כאשר בכל יום מצטרפים בממוצע 18 חברות וארגונים חדשים שבוחרים בפתרון זה סאפ. לפי נתוני  סאפב-12 חודשים האחרונים למעלה מ-5,000 חברות וארגונים בחרו ב- SAP Business One כפתרון ה-ERPשלהם.

 

SAP Business One הוא פתרון הדגל של חברת SAP העולמית לארגונים קטנים ובינוניים – ממספר בודד של עובדים ועד עשרות עובדים. הפתרון משווק בלמעלה מ-40 מדינות ברחבי העולם, עם לוקליזציה מלאה וממשק מלא בעשרות שפות, ביניהן עברית. הפתרון פותח במטרה לענות על צרכי הליבה של עסקים קטנים ובינוניים באמצעות פתרון ERP משולב ואחיד, המספק מענה לכל התהליכים העסקיים של החברה הכוללים: פתרון להנהלת חשבונות, פתרון לניהול לקוחות (CRM), פתרון לניהול מלאי ותהליכי מכירות ורכש, פתרון לתהליכי ייצור ותכנון חומרים(MRP) , פתרון לניהול מחסן ממוחשב (WMS), פתרון לשירות ועוד. הפתרון קל לשימוש ולתחזוקה, ומחזיר את השליטה לידי המנהלים והמשתמשים, הזוכים לקבל מידע מדויק בכל זמן שירצו. בכך הוא מאפשר להם קבלת החלטות נבונות ומהירות המבוססות על נתוני זמן אמת.

 

לפי סקר שנערך לאחרונה על ידי Knowledge@Wharton ו-SAP בקרב חברות מסדר גודל קטן ובינוני, עולה כי 72% ממנהלי החברות מציינים שמורכבות עסקית פוגעת ביכולות קבלת ההחלטות ובביצוע תהליכים עסקיים. 58% מהם ציינו כי מורכבות טכנולוגית היא עיקר הבעייתיות. פתרון SAP Business One נועד לסייע לחברות להתגבר על אתגרים אלו, לאפשר להן לספק שירות טוב יותר ללקוחותיהן ולהרחיב את פעילותן העסקית. יותר ויותר חברות  שמציבות יעדי צמיחה ומעבר לעולם הדיגיטל, בוחרות בפתרון SAP Business One כדי להשיג מבט כולל על המידע והנתונים הנוגעים לפעילותן העסקית לצד יתרונות תחרותיים.

 

שתי חברות ישראליות מעניינות מבין ה 50,000 שבחרו ב SAP Business One כפלטפורמה לניהול מערך התפעול והמיחשוב הארגוני הינן קבוצת טובול הישראלית הפועלת מזה 30 שנה בבעלות פרטית משפחתית ונחשבת לאחת החברות הגדולות המובילות בישראל בתחום השיווק וההפצה של קרמיקה וחומרי בנין וחברת גיא ודורון לוי מחברות היישום והבניה המובילות בארץ.

 

לדבריגדי רחלזון, מנהל פעילותSAP Business One,במהלך שלוש השנים האחרונות אנו רואים גידול של יותר מ 25% מידי שנה במספר הלקוחות החדשים המצטרפים לקבל לקוחותSAP Business One. הלקוחות מאמינים במערכת ובחברתSAP, ובוחרים לעבוד איתנו. השילוב של פתרון גלובאלי, חדשנות טכנולוגית בנושאיSAP HANA-In Memory, פתרונותSAP Business One CLOUD, יכולות המובייל, ומערך השותפים החזק והמקצועי בישראל מוביל לכך שמוצרSAP Business One פונה כיום גם לארגוניSMEומספק להם פלטפורמה להפוך לארגון דיגיטלי חדשני. במקביל בכל חודש מצטרפים עשרות עסקים קטנים לקהל הלקוחות ונהנים מ-SAP Business One ענן מנוהל עם מגוון פתרונות משלימים מתקדמים מבית השותפים. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, הגמישות שהיא מאפשרת מבחינת היישום, לצד ההתמחות שלנו בלמעלה מ-20 וריטיקליים שונים אנו מאפשרים לחברות להגשים את יעדיהם העסקיים והתפעוליים בהצלחה רבה יותר ומאפשרים לSAP Business One להמשיך ולהיות פתרון הERPלעסקים קטנים וארגונים מסדר גודל בינוני המוביל בישראל ובעולם.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד