הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ServiceNow מספקת פלטפורמה לניהול קהילות מוצר

6/07/2017

אירועי ה- SNUGs (ServiceNow User Group) של חברת  ServiceNow, מובילה עולמית בתחום של תהליכי אוטומציה חכמים בענן,  הם עניין של מסורת.  לאחרונה קיימה החברה, במשרדיה בפתח תקווה, הדרכה לכ- 50 לקוחות בנושא Jakarta - הגירסה החדשה של המוצר אשר הושקה באירוע Knowledge2017, שהתקיים באורלנדו בחודש מאי האחרון.

 

לימור אפיק, מנהלת אזורית ServiceNow פתחה את האירוע וברכה את הנוכחים. ליזה שומר, מנהלת תמיכה גלובלית, בחברת Mavenir, דיברה על הדרך בה מערכת לניהול שירות לקוחות (CSM) מסייעת ומקלה בעת מיזוג בין שתי חברות. אודי גוטליב, מנהל מוצר ב- ServiceNow הציג את הבשורה שמביאה עימה Jakarta. "אחד היישומים החדשים שמביאה גירסה זו הוא ה- Community – יישום מבוקש מאד בקרב הלקוחות המאפשר להם לנהל קהילות שלמות כחלק  מהפלטפורמה. למשל, ניהול קבוצות דיון של לקוחות סביב מוצר מסוים או ניהול קבוצה עם גוף התמיכה של ServiceNow ועוד. הכלי הזה תורם להגברת האיינג'ייגמנט" אמר גוטליב והוסיף, "עוד לראשונה, שילבנו טכנולוגיה של חברת ITapp, אותה רכשנו לפני כשנה. מדובר בכלי נהדר לניהול ענן, המאפשר ללקוח להזמין שירותי ענן, לנהל את כל סביבות הענן שלו, לקבל חיוויים לגבי עלויות, היקפי שימוש ועוד. בנוסף, מרגע שהוגדרה מערכת ניהול הענן היא אדישה לסוג הספק, והמעבר בין ספק אחד לאחר אינו מצריך כל שינוי בהגדרות האפליקציה."

 

חידוש נוסף שמביאה עימה Jakarta מתייחס להרחבה של כל יכולת הבנצ'מרקינג, הוספה של שורה ארוכה של פרמטרים להשוואה מול לקוחות אחרים כולל קסטומיזציה של נושאים להשוואה, בהן חושק  הלקוח לאורך הדרך ומגדיר בעצמו בקלות.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד