הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מלם תים שידרגה את תשתיות המחשוב בקבוצת קשרי תעופה

4/10/2018
עמית גלבוע, מנמ"ר קשרי תעופה
עמית גלבוע, מנמ"ר קשרי תעופה

קבוצת מלם תים סיימה פרוייקט של שדרוג תשתיות המחשוב בקבוצת קשרי תעופה בע"מ. הפרייקט כלל: שדרוג והרחבת תשתית ווירטואלית, שדרוג סביבת Hyper-V והרחבה של הסביבה בשרתים מארחים נוספים, שדרוג מערך אחסון וגיבוי, החלפת מערכת אחסון באתר הראשי למערכת 300 nityU של Dell EMC והעברת מערכת האחסון הקיימת לאתר DR, שדרוג AD ושרתי מסד נתונים וכן החלפת תשתית תקשורת ושדרוג Terminal Services. כחלק מהפרויקט בוצע בהתאם שדרוג מתגי תקשורת לסביבת Cisco. הפרויקט ישרת כ- 250משתמשים ועלותו מאות אלפי שקלים.


 

קשרי תעופה היא חברה ציבורית, המתמחה במתן שירותי נופש בכל תחומי התיירות לרבות בישראל, שייט, השכרות רכב, טיולים מאורגנים, הפעלת טיסות יוצאות ונכנסות והיא נציגתם הבלעדית בישראל של רשתות הנופש המובילות באגן הים התיכון ובאירופה.


עמית גלבוע, מנמ"ר קשרי תעופה: "התועלת המרכזית בהטמעת הפתרון שהוצע לנו, היא יציבות תשתיות המחשוב והתקשורת, למען התנהלות מוצלחת של החברה, כספקית פתרונות נופש ומתן שירות לאלפי לקוחותינו. שם המשחק היום הוא שילוב של זמינות גבוהה ואטרקטיביות. לכן תשתית יציבה חיונית לתמיכה בצרכים המשתנים של החברה ומבטיחה רמת זמינות ושרידות גבוהות של מערכות המידע בארגון, רמת ביצועים גבוהה יותר ושיפור השירותים לסוכני החברה, גם בזמני עומס וכל זאת, תוך שימור מקסימאלי של התשתיות הקיימות. זאת בנוסף למוכנות לספק שירותים חדשניים ללקוחות החברה. מכך נובעת החשיבות העצומה בהקמת מערכות אמינות ובאחזקתן ללא דופי לאורך שנים" מוסיף גלבוע: "בחרנו במלם תים לביצוע הפרוייקט לאור מגוון היכולות הטכנולוגיות של הקבוצה, המאפשרות ביצוע אינטגרציה של מגוון רכיבים, לכדי פתרון שלם, המספק מענה לצרכי החברה".


 

נתי כרמי, מנהל מכירות בקבוצת מלם תים: "באמצעות הפתרון שהטמענו בחברת קשרי תעופה, ניתן מענה מקיף למגוון צורכי המחשוב והתקשורת בארגון, עם 'ראש שקט' לשנים רבות. תשתית המחשוב הקיימת היום לאחר השדרוג הינה בסביבה ווירטואלית מבוססת Hyper-V 2016, המותקנת על שרתים ומערך האחסון של חברת Dell EMC. התשתית ששרתה עד כה את קשרי תעופה, לא עמדה בדרישות העסקיות של החברה מבחינת נפחים וביצועים ובתקופות עומס אף הורגשה איטיות בשירותים". מוסיף כרמי: "מלם תים מעניקה לקשרי תעופה יעוץ ולווי צמוד, באמצעות מגוון השירותים והפתרונות של מומחי הקבוצה בכל תחומי ה-"IT .


 

יניב סייג, ארכיטקט פתרונות בקבוצת מלם תים: "כתוצאה מגידול הפעילות בחברת קשרי תעופה ומגוון השירותים אותן היא מספקת, היה צורך להתאים את תשתיות המחשוב הקיימות לדרישות אלו. בוצע מיפוי של כל תשתיות המחשוב, השירותים/אפליקציות בארגון והוצג ללקוח מה נדרש לשפר ולהרחיב בהתאם לצרכי הארגון. הפרויקט תוכנן כך שיעמוד בדרישות העסקיות ומאפשר הרחבת השירותים ושיפור שירותים קיימים, תוך הצגת ROI לתשתיות החדשות שהצענו".


כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד