הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פיקסלוט הישראלית תשדר משחקי כדורגל נשים בארגנטינה באופן אוטומטי

13/06/2019
פיקסלוט הישראלית תשדר משחקי כדורגל נשים בארגנטינה באופן אוטומטי

פיקסלוט מודיעה היום על חתימת הסכם שידור עם ליגת הנשים בכדורגל בארגנטינה, זאת הפעם הראשונה שליגת נשים בכירה תשודר באופן רציף עם הטכנולוגיה של החברה. השידור יעשה בשיתוף חברת "לה קורטה" המקומית והוא צפוי להתרחש כבר בשנת 2019-2020 . החברה צפויה לפרוס 15 מערכות שלה באצטדיונים ברחבי המדינה ולשדר לראשונה את הליגה שמעולם לא שודרה.

"פיקסלוט" עוסקת בהפקה אוטומטית של שידורים חיים של משחקי ספורט ללא מגע יד אדם. החברה מתמקדת בשוק של מיליוני משחקים שאינם מצולמים כיום בעקבות העלויות הגבוהות הכרוכות בהפקה מסורתית, דוגמת קולג'ים, תיכונים, ליגות נשים וליגות משנה, אך גם ליגות מקצועיות של סוגי ספורט שמצולמים פחות כגון כדור עף. הגיוס יסייע לגדילה מהירה של החברה בשווקים הבינ"ל.

כיום כ-99% ממשחקי הספורט בעולם אינם משודרים. רק הליגות המקצועיות של ענפי הספורט הפופולריים, כגון כדורגל, כדורסל, פוטבול וכו' מכוסות בשידורים חיים. תחומים מקצועיים אחרים כמו כדורעף כדוריד, לקרוס, ליגות חובבים, נשים וספורט נוער אינם זוכים כמעט לסיקור מצד אמצעי התקשורת וחברות ההפקה. פיקסלוט מאפשרת לספק לאוהדים, מאמנים, הורים ומגלי כישרונות תוכן באיכות גבוהה ובצורה אוטומטית. באמצעות מצלמות המוצבות במגרש לצד אלגוריתמים ממוחשבים ואינטליגנציה מלאכותית מצליחה החברה לספק לצופים באופן אוטומטי חוויה צפייה הכוללת שידור חי, תקצירים אוטומטיים הילוכים חוזרים, פרשנות מרחוק / מקומית, לוח תוצאות, גרפיקה מקצועית ועוד.

פיקסלוט מכרה עד עתה מעל 4,000 מערכות ברחבי העולם ומשדרת כ40,000 שעות של שידורי ספורט חיים בחודש. בנוסף לתחום שידורי הספורט, החברה מספקת פתרונות וידאו לצוותי אימון בקבוצות מקצועניות ומותקנת בקבוצות הבכירות בלה ליגה בספרד, הפרימייר ליג באנגליה, הבונדסליגה בגרמניה, הליגה הסינית ובכל הליגות המקצועניות במקסיקו.

אלון ורבר מנכ"ל פיקסלוט מסר: "פיקסלוט בעצם באה לעשות "דמוקרטיזציה של הספורט" ולהנגיש אותו לרמות השונות-החל מהמקצוענים דרך הסמי מקצוענים ועד לרמת החובבים. הדבר התבטא גם בשידורי ספורט נשים שזכו לצערי לסיקור מועט יחסית עד כה בגלל עלויות שונות. אנו שמחים להיות חלק מהעידן החדש ולאפשר לקהל רחב יותר של חובבי ספורט להיות חשוף לספורט נשים בשידור חי וחושבים בהחלט שהגיע הזמן לשינוי".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד